Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Masarnia internetowa Schaufler

  Zmywarka kapturowa czyści po prostu wszystko - ergonomicznie dzięki innowacyjnej automatyce kaptura

  Rozwój rzeźnictwa rzemieślniczego w Niemczech jest w bardzo złym stanie. Tendencja: spadająca! Michaela Schaufler nie przejmuje się tym. Wprawdzie jej masarnia w Offenburgu została zamknięta początkiem 2017 roku, jednak produkcja pasztetu i kaszanki w puszkach, salami z wiśniówką, kiełbasy parówkowej, kiełbasek grillowych, słoniny i szynki szwarcwaldzkiej itd. idzie pełną parą.

  „Od około czterech lat prowadzimy sklep internetowy pod adresem www.schwarzwaldmetzgerei.com."

  "Jeżeli szukasz szynki szwarcwaldzkiej przez internet, prędzej czy później trafisz do nas", stwierdza nie bez dumy Michaela Schaufler. Dlatego że: szefowa trzyosobowego zespołu szwarcwaldzkiej masarni już podczas działalności sklepowej pakowała wraz z pracownikami 10000 paczek rocznie.

  Aby zespół mógł jeszcze szybciej sprostać zapotrzebowaniu, Michaela Schaufler zainwestowała niedawno w najnowocześniejszą maszynę do zamykania puszek. Po niej przyszła kolej na urządzenie M-iClean H firmy MEIKO do zmywalni.

  Dla 42-letniej właścicielki liczy się nowoczesność w produkcji, zastój inwestycyjny jest dla niej koszmarem. Jako specjalistka zajmująca się sprzedażą w sklepie mięsnym jest zachwycona urządzeniem z mechanicznym otwieraniem kaptura, blachą przechwytującą, która po otwarciu kaptura zatrzymuje w nim parę. Również stół do suszenia i przewody rurowe ze stali szlachetnej wzbudzają podziw Michaeli Schaufler: „Moja pracownica i ja sama obsługujemy zmywarkę i nie bez znaczenia był dla nas dotąd nakład siły potrzeby do otwarcia pałąka. Kolega z produkcji pomaga przy zmywaniu, jeśli zachodzi taka potrzeba, i dzięki swemu dwumetrowemu wzrostowi łatwiej przychodziła mu obsługa ręczna."

  „My kobiety cieszymy się z każdej możliwości uniknięcia dużego wysiłku!"

  Dużą zaletę zmywarki M-iClean H stanowi dla Michaeli Schaufler to, że uchodzi z niej mniej pary: „Oczywiście na produkcji obniżamy temperaturę pomieszczenia, w zimie często jest naprawdę chłodno. Jeżeli podczas zmywania powstaje zbyt duża ilość pary, osiada ona na ścianach i oknach, ulega skraplaniu i wtedy tu w środku robi się nieprzyjemnie z powodu wilgoci." Stół do suszenia, nowo zaprojektowany przez firmę MEIKO, jest przydatny szczególnie przy zleceniach cateringowych, gdzie jest dużo zmywania: „Możemy po prostu błyskawicznie posprzątać. Idealnie czyste naczynia opuszczają zmywarkę w stanie prawie całkowicie suchym, ostatnie resztki wilgoci ulatniają się na stole do suszenia.“

  To, że skrzynki masarskie E2, podobnie jak duże garnki i wielkie ślimaki z maszyn produkcyjnych bez trudu mieszczą się w M-iClean H sprawia, że ta najnowsza zmywarka kapturowa firmy MEIKO jest dla Michaeli Schaufler bardziej niż idealna. Idzie to w parze ze świetnym serwisem („Po wykonaniu telefonu zaraz zjawia się pod drzwiami ktoś z serwisu!“).

  „Istnieje jeszcze wiele możliwości rozwoju w zakresie pracy, jaką może wykonać nasz zespół. Zmywarka taka jak M-iClean H pomaga nam w racjonalizacji pracy i umożliwia wykorzystanie czasu raczej na dostarczanie naszych produktów niż spędzanie go na zmywaniu!"