0
Koszyk
Kontakt
  The clean solution

  Masarnia Krautter

  Tutaj kładzie się nacisk na trwałość – czas na ergonomiczną zmywarkę M-iClean H z automatycznym kapturem.

  Co ma wspólnego zmywarka  M-iClean H firmy MEIKO z motocyklem Harley-Davidson? Porównywanie może wydawać się zaskakujące, ale dla Marka Krämera obie maszyny sprawiają taką samą radość w sercu za sprawą orurowania ze stali nierdzewnej. Dyrektor zarządzający masarni Krautter w Vaihingen an der Enz jest zapalonym motocyklistą, który miał już dość wciąż szybko psujących się węży paliwowych i olejowych  więc w swoim motocyklu oba węże zabezpieczył osłoną ze stali nierdzewnej. Przedsiębiorca przeżył szok, gdy w zmywalni własnej masarni uruchomił M-iClean H z najnowszej generacji zmywarek kapturowych firmy MEIKO z orurowanie ze stali nierdzewnej.

  „Daje to nam całkowitą pewność, że przynajmniej w tym miejscu zostanie zagwarantowana długa żywotność zmywarki”, mówi z własnego doświadczenia szef.

  Spülmaschine in der Metzgerei Krautter
  Krautter testet
  die neue Haubenspülmaschine
  für Metzgereien

  Mark wie, że wyposażenie najnowszej generacji, zespół, na którym może polegać, dobra atmosfera oraz atrakcyjne wynagrodzenie pracowników zapewni przyszłość i rozwój jego masarni. Dlatego inwestując chce wykorzystać nową szansę, którą jest rozwijający się catering i obsługa uroczystości.
  Duże firmy samochodowe w regionie stawiają na smak, serwis i profesjonalność usługodawców, a przede wszystkim są rygorystycznie nastawieni do nieprofesjonalnego wyposażenia. Nie zaakceptują brudnego wyposażenia.

  „W ciągu sześciu miesięcy przygotowujemy potrawy dla około 15 000 osób”,stwierdza Mark Krämer. Nie są to wyłącznie osoby zmotoryzowane z okolic Zuffenhausen i Untertürkheim. Uczniowie, osoby prywatne, spółdzielnie winiarskie, firmy, pensjonariusze Domu Opieki i Seniora i goście sklepu mięsnego mieszczącego się na deptaku w Vaihingen zachwycają się smakiem, gdy Mark Krämer i jego zespół serwują pyszności z rodzinnej firmy.

  Nikolette Boorbas również jest smakoszem potraw i stwierdza, że od kiedy pod swoim zarządem w masarni Krautter ma zmywarkę M-iClean H: to czynności ręczne przebiegają szybciej, zmywarka potrzebuje tylko jednej minuty na proces zmywania, w maksymalnym stopniu jest powstrzymane uwalnianie pary, a praca z ręcznym kapturem należy do przeszłości. „Nie chciałabym jej już oddawać”, odpowiada Nikolette Boorbas na pytanie, jak jej się podoba zmywarka M-iClean H.

  Automatyczny kaptur spotyka się z dużym uznaniem Marka Krämera i jego żony Christiane, której rodzice założyli masarnię w latach 50 dwudziestego wieku: „Uchwyt kaptura w starej zmywarce został uszkodzony-urwany, ponieważ był ciągle używany w nieprawidłowy sposób”, informuje Mark Krämer. Inżynierowie firmy MEIKO również dostrzegli niewygodne otwieranie urządzenia, w nowej generacji zmywarek zadbali o to aby wyświetlacz do obsługi nie był umieszczony z przodu, lecz z boku. Właśnie tam personel obsługujący urzadzenie przebywa najdłużej. Starsze modele często były otwierane tylko jedną ręką – co sprowadzało wszelką ergonomię do absurdu.

  „Codziennie zauważamy ewidentne zalety automatycznego kaptura”

  ... stwierdza dyrektor zarządzająca Christiane Krämer, dodając: „Po prostu fantastyczny pomysł.”