Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  The Principal Manchester

  Wiodący hotel w Manchesterze korzysta z zmywarki do naczyń firmy UPster

  Hotel Principal Manchester został otwarty w listopadzie 2016 roku po kosztującej 25 milionów funtów renowacji przez Principal Hotel Company dawnego hotelu Palace Hotel Manchester. Częścią inwestycji była nowa zmywarka z transportem koszowym obsługująca główną kuchnię.

  Wyzwanie polegające na uruchomieniu zmywarki z transportem koszowym UPster K-M250 firmy Meiko, zainstalowanej w czasie świąt Bożego Narodzenia, w zaprojektowanym w 1891 roku budynku w stylu gotyckim oznaczało, że konieczne było jej rozłożenie na części, które można łatwo przenieść przez budynek na miejsce docelowe.

  Projektem zarządzała firma Equipt to Cook, dystrybutor sprzętu cateringowego z siedzibą w Surrey.

  „Byliśmy pod wrażeniem szybkości dostawy z firmy Meiko i jej przygotowania przed instalacją”

  – mówi Yvonne Martin, Dyrektor zarządzający w Equipt to Cook. „Budynek jest piękny, ale ma swoje dziwactwa. Zespół Meiko starannie sprawdził miejsce instalacji, w tym całą drogę, aby zapewnić płynną instalację.”

  Położony w centrum miasta, umieszczony na liście zabytków Klasy II, hotel Principal Manchester dysponuje 270 pokojami gościnnymi i największą w północno-zachodniej Anglii salą balową, która zapewnia do 1000 miejsc siedzących.