Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Dutchman Hospitality

  Zmywarki M-iQ, które wykazują najmniejsze łączne koszty eksploatacyjne oraz stanowią mniejsze obciążenie dla środowiska

  Mike Palmer, dyrektor generalny: „Analiza różnych producentów i urządzeń przeprowadzona przez nas i naszych inżynierów wykazała, że firma MEIKO przewyższa w sprawach technicznych innych producentów. Charakterystyczną cechą jest to, że firma MEIKO podczas wprowadzania nowych technologii przejmuje rolę pioniera, tak jak w przypadku odzyskiwania ciepła i zmniejszania dużego zapotrzebowania na wodę do końcowego płukania.”

  „Równie ważne było również wsparcie i fachowa wiedza pracowników MEIKO w zakresie budowy zaprojektowanej z myślą o wydajności. To samo dotyczy ponadto obsługi klienta w zakresie szkoleń i konserwacji. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy pozyskać w naszym przedsiębiorstwie zespół MEIKO jako partnera w zakresie techniki zmywania.”

  Dla klienta najważniejsze było kupienie urządzeń zmywających, które wykazują najmniejsze łączne koszty eksploatacyjne oraz stanowią mniejsze obciążenie dla środowiska. Firma MEIKO mogła spełnić te wymagania.
  Dutchman Hospitality Group przygotowuje rocznie ponad dwa miliony posiłków. Przedsiębiorstwo prowadzi pięć restauracji i piekarni w czterech miastach w amerykańskim stanie Ohio, dwa zajazdy, cztery sklepy detaliczne, market spożywczy i hurtownię.