Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Radisson Hotel & Conference Centre London Heathrow

  Czysty dochód z inwestycji dla największego hotelu i centrum konferencyjnego na lotnisku Heathrow

  Hotel i centrum konferencyjne Radisson na lotnisku Heathrow oferują 895 pokoi i apartamentów oraz największe miejsca spotkań i imprez na lotnisku Heathrow z dwoma centrami konferencyjnymi i 41 salami spotkań, które mieszczą do 700 osób podczas konferencji oraz 500 podczas bankietów.

  Renowacja restauracji zakończyła się w 2016 roku i objęła również nową zmywarkę do naczyń z transportem koszowym M-iQ.

  Iain Bird, główny inżynier, chwali szczegółowe prognozy firmy MEIKO dotyczące kosztów przygotowane przez Kierownika ds. rozwoju firmy MEIKO w Wielkiej Brytanii, Marka Sharlanda.

  Przedstawiały one wyraźnie korzyści w zakresie trwałości, w tym znaczne obniżenie zużycia energii elektrycznej, wody i środków chemicznych w porównaniu do istniejących systemów zmywania innego niemieckiego producenta.

  „Firma MEIKO ułatwiła porównanie ich oferty z ofertami innych producentów."

  "Oferta wpłynęła wraz ze szczegółową prognozą dotyczącą oszczędności energii, która z kolei przyniosła czysty dochód z inwestycji.” – mówi Bird.

  Prognozy dotyczące kosztów przedstawione w formie porównania godzinowego:  

  Energia elektryczna:
  M-iQ 3,29 funta/godz. Obecnie: 6,02 funta/godz.

  Koszty zużycia wody (funty/godz.): 
  M-iQ: 0,74 funta Obecnie 1,44 funta

  Koszty detergentów (funty/godz.):
  M-iQ: 0,78 funta  Obecnie: 3,08 funta 
  (M-iQ charakteryzuje się znacznym zmniejszeniem ilości wody do końcowego płukania)

  Porównanie rocznych kosztów eksploatacyjnych: 
  M-iQ: 14 045,20 funta Obecnie: 30,76.80 funta

  Łączne oszczędności kosztów w ciągu roku w przypadku użycia zmywarki M-iQ: 16 731,60 funta

  „Dodatkowo upewniliśmy się co do wyboru zmywarki MEIKO, ponieważ ma ona rozszerzoną gwarancję obejmującą części i robociznę – jest to dobry znak, że firma wierzy w niezawodność swojego produktu” – mówi Bird.

  Przedstawiony model: M-iQ K-M54 V6 P6, z wydajnością do 130 koszy na godzinę. Ten model idealnie nadaje się do mycia mieszanych przedmiotów, w tym naczyń, sztućców, szkła i przyborów kuchennych/rondli GN itd.

  Ten system zmywania ma również zajmującą niewiele miejsca sekcję wydawania koszy pod kątem 180 stopni, która zwraca czyste naczynia w stronę operatora, oszczędzając czas potrzebny na ich zebranie i ułożenie.

  UWAGA: nie jest wymagana dodatkowa wentylacja poza konwencjonalną wentylacją pomieszczenia, co przynosi oszczędności tysięcy funtów kosztów związanych z instalacją sanitarną i elektryczną.