Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Hotellerie

  Zmywarka z transportem koszowym MEIKO dla hotelu NOBU w Londynie

  Dzięki nowym zmywarkom minimalna ilość ciepła jest wprowadzana do obszaru zmywalni i kuchni

  NOBU HOTEL London Page Hero

  Firma Catering Equipment Solutions zapewniła kompleksową obsługę obejmującą opracowanie projektu, montaż i zapewnienie wyposażenia kuchni i zaplecza dla restauracji i baru Nobu oraz kuchni i baru w holu. Kluczowa część urządzenia obejmowała zmywarkę z transportem koszowym MEIKO UPster-K umieszczoną w pobliżu głównej kuchni w suterenie. Anna McNamara, CES MD, mówi: „Klient ma najbardziej wymagające standardy w zakresie jakości zmywania naczyń. My również wymagamy zmywarki, która nie tylko zmywa naczynia, lecz również przynosi inne korzyści.

  „Zmywarka MEIKO UPster K-M250 świetnie się spisuje ze zmywaniem naczyń w kuchni, ale ważne, że jej system odzyskiwania ciepła wychwytuje ciepło i parę z otoczenia zmywarki, znacznie zmniejsza tym samym obciążenie wentylacji i sprawia, że zmywalnia jest przyjemnym miejscem pracy.”

  Kluczową częścią projektu było zminimalizowanie ilości ciepła emitowanego z obszaru kuchni w suterenie i zaplecza budynku, aby zmniejszyć zapotrzebowanie na wentylację i infrastrukturę konserwacyjno-techniczną.Projektanci CES zastosowali również „zdalne” chłodzenie umożliwiające zewnętrzne kierowanie ciepła odlotowego. Sprężarki są umieszczone na zewnątrz kuchni i połączone z lodówkami i zamrażalnikami przez specjalne przewody rurowe. Zmywarka z transportem koszowym MEIKO z wbudowanym systemem odzyskiwania ciepła ma niewielkie wymiary i jest znana z niezawodności i dobrej jakości zmywania. Ale najważniejsze, że zmywarki z transportem koszowym UPster K są wyposażone w funkcję odzyskiwania ciepła umożliwiającą skuteczne przechwytywanie własnej pary odlotowej. Dzięki niej minimalna ilość ciepła jest wprowadzana do obszaru zmywalni i kuchni, a obszar jest przyjemniejszym miejscem do pracy.