Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Lancaster London

  Zmywanie w hotelu Lancaster London jest teraz wykonywane w całości przez urządzenia MEIKO

  Sparkling glasses with M-iQ

  W prestiżowym, 4-gwiazdkowym hotelu mieści się odnowiona restauracja Island Grill, otwarta codziennie od śniadania do godz. 23, wyposażona w okna od podłogi po sufit, przez które można podziwiać Hyde Park.Sąsiadujący bar słynie z podwieczorków obejmujących lizaki z białej czekolady, pistacjowe makaroniki, sezonowe tarty owocowe i kawałki orzechów laskowych w karmelu.
  Przewodnik Online Travel gazety Daily Mail opisał ostatnio hotel Lancaster London w swoim przeglądzie w kategorii najlepszych podwieczorków oferowanych w kraju.

  W wyniku próby polegającej na całkowitej rezygnacji hotelu Lancaster London z poprzedniego dostawcy zmywarek podblatowych, zostały zainstalowane trzy zmywarki FV 40.2 G z modułem GiO.
  Dwie używane są w barze. Trzecia umieszczona została bezpośrednio naprzeciw stanowiska z ciepłymi napojami w popularnej restauracji Island Grill, gdzie zmywa naczynia, sztućce i szkło.

  Wszystkie trzy zmywarki są wyposażone w system przygotowania wody za pomocą odwróconej osmozy GiO MEIKO, który zapewnia lśniące rezultaty mycia i nie wymaga użycia zmiękczacza.
  Używanie najbardziej zaawansowanych zmywarek zapewnia ogromne korzyści dla klientów takich jak hotel Lancaster London. Firma MEIKO UK jest jedynym dostawcą wyposażenia do zmywania, który może zaoferować nawet pięcioletnią gwarancję „Bez rachunków”.

  Ta gwarancja umożliwia klientom utrzymanie kosztów eksploatacji bez ryzyka nieoczekiwanych lub nieprzewidzianych w budżecie rachunków za naprawę. Clare Wright FCIPS, kierownik ds. zakupów w hotelu Lancaster London powiedziała: „Jesteśmy zachwyceni wsparciem posprzedażowym firmy MEIKO, a przyjęcie oferty rozszerzonej gwarancji okazało się całkowicie słuszne.”

  „W 2010 i 2011 roku wymieniliśmy nasze duże zmywarki na MEIKO i jesteśmy zachwyceni rezultatami. Zmywanie w hotelu jest teraz wykonywane w całości przez urządzenia MEIKO. Personel uważa zmywarki za łatwe w obsłudze i, co ważne, jest zadowolony z rezultatów mycia.”

  Dwie główne kuchnie robocze są umieszczone na różnych piętrach i pracują równocześnie, aby obsłużyć do 2000 nakryć. Modernizacja skoncentrowała się na oszczędnościach energii, a kluczem do renowacji zaplecza była nowa zmywarka M-iQ wyposażona w moduł odwróconej osmozy i przeznaczona do zmywania szkła w kuchni Westbourne.

  Na górze kuchni Nine King naczynia i sztućce są zmywane przez drugą zmywarkę taśmową M-iQ z szerokim korpusem i trzecią zmywarkę M-iQ o standardowej szerokości.

  W 2011 roku ówczesny dyrektor ds. organizacyjnych, Oliver Darwin, skomentował:

  „Jakość zmywania to strzał w dziesiątkę – nie potrzebujemy już nikogo do polerowania. Do starych zmywarek MEIKO zatrudnialiśmy trzy osoby do polerowania, teraz musimy tylko sprawdzić, że umyte przedmioty są OK.

  „Doceniam zmywarkę MEIKO również za dostarczanie informacji statystycznych dotyczących użycia wody i środków czyszczących, które są potrzebne do wykonania wewnętrznych audytów środowiskowych. Okazało się to bezcenne dla nas i naszej filozofii łagodnego postępowania.”