Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  InterContinental London - The O2

  Luksusowa obsługa dla hotelu InterContinental London, The O2

  InterContinental w Londynie

  W hotelu pracują zmywarki MEIKO, w tym zmywarka z transportem koszowym i zmywarka taśmowa M-iQ obsługujące główną restaurację, obiekty konferencyjne i bankietowe.


  Nowy, 453-łóżkowy, 18-piętrowy hotel InterContinental London – The O2 – to 7,6-akrowa inwestycja na półwyspie Greenwich, sąsiadująca z obiektem O2 arena, naprzeciw Canary Wharf i tylko kilka kroków od kolejki linowej The Emirates Air Line nad Tamizą.

  Lokalizacja nad rzeką umożliwia również dostęp do pobliskiej linii rzecznej Thames Clipper do centrum Londynu i Greenwich oraz linii metra Jubilee umożliwiającej szybkie połączenie z częścią West End i portem lotniczym London-City. Ma specjalne, pozbawione podpór centrum konferencyjne o powierzchni 3100 metrów kwadratowych, salę balową na 3000 osób z widokiem na Tamizę oraz 20 dodatkowych przestrzeni mogących pomieścić 500 osób. Dostępnych jest również pięć restauracji i barów oraz luksusowe spa z wewnętrznym basenem.

  Hotel InterContinental London – The O2 jest zarządzany i obsługiwany przez Arora Group na podstawie umowy franczyzowej z InterContinental Hotels Group. Montaż urządzeń cateringowych wykonała firma Airedale Group, a w całym hotelu pracują zmywarki MEIKO, w tym wiele zmywarek zmywarka z transportem koszowym M-iQ i zmywarka z taśmowa obsługujących główną restaurację, obiekty konferencyjne i bankietowe.

  Michael Sodah, zastępca szefa kuchni, przeszedł do hotelu z hotelu Park Plaza Westminster Bridge. „Z doświadczenia w hotelu Park Plaza – który również wykorzystuje zmywarki MEIKO – wiem, że mamy tutaj najlepsze zmywarki na rynku.

  „Główny obszar zmywania obsługujący bankiety dysponuje dwoma zmywarkami M-iQ; jedna zmywarka taśmowa przeznaczona wyłącznie do naczyń i jedna zmywarka z transportem koszowym przeznaczona do sztućców i szkła. Ten obszar wspomaga również w pomieszczeniu obok zmywarka DV 80.2 GiO, która spełnia dodatkowe funkcje.”

  "Obsługa zmywarek jest bardzo łatwa i stanowi niesamowitą pomoc, zważywszy na mieszankę ludzi z różnych kultur. Kodowanie kolorami instruuje w łatwy, wzrokowy sposób, system naprawdę świetnie działa."

  „Obsługa bankietów może wymagać obsłużenia ponad 3000 nakryć jednocześnie i potrzebowaliśmy czegoś, czemu można zaufać w celu zapewnienia wspaniałych rezultatów mycia.”

  Zespół hotelowej kuchni obejmuje zazwyczaj 30 kucharzy i 10 pomocników, ale w przypadku większych imprez do 80 kucharzy i 60 pomocników. „Szczególnie podoba mi się to,” – kontynuuje Sodah – „że pomocnicy mogą w łatwy sposób zrozumieć, co jest potrzebne do umycia. Zasadniczo należy wyjąć wszystko zabarwione na niebiesko – jest to proste i stanowi niesamowitą pomoc, zważywszy na mieszankę ludzi z różnych kultur. Kodowanie kolorami instruuje w łatwy, wzrokowy sposób, system naprawdę świetnie działa.”

  Najnowsze taśmowe i koszowe systemy myjące M-iQ firmy MEIKO zapewniają wielkie oszczędności energii i środków chemicznych w porównaniu z tradycyjnymi systemami myjącymi. Zmywarki z transportem koszowym i zmywarki taśmowe zużywają 33% mniej wody i detergentów niż poprzednie maszyny, zapewniając o 30% lepszą wydajność mycia dzięki wysokociśnieniowemu systemowi mycia. Każda zmywarka jest produkowana na zamówienie.

  Funkcja odzyskiwania ciepła jest wyposażeniem standardowym – nie ma konieczności zakupu oddzielnego wyposażenia do odzyskiwania ciepła, co pozwala zaoszczędzić od 5000 do 8000 funtów dla każdej instalacji w zależności od wymiarów zmywarki.