Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Hôtel Napoléon, Paryż

  Aksamitna sceneria dla naszej rewolucyjnej zmywarki M-iClean H

  Każdego tygodnia menu zmienia się, aby zaoferować dania oparte o lokalne, sezonowe produkty. Restauracja wydaje 120 nakryć na śniadanie, 60 na obiad i 60 na kolację. Jest wyposażona w zmywarkę do szkła umieszczoną za barem, zmywarkę do naczyń, zmywarkę do garnków i dwie zmywarki kapturowe. Jednak jedna ze zmywarek kapturowych miała zostać wymieniona z powodu swojego wieku, zbyt niskiej wydajności oraz problemów ze zdobyciem części zamiennych koniecznych do jej konserwacji. Dlatego ISCO, firma instalatorska wykonująca prace w hotelu Napoléon, zarekomendowała wykorzystanie doświadczenia firmy MEIKO, a hotel z tej rady skorzystał.

  Jeżeli chodzi o ergonomię, Olivier Legentil mówi: „zespół zwłaszcza docenia bardzo intuicyjną obsługę ekranu dotykowego”.

  Łatwość obsługi to wielka zaleta dla jego zespołu, ponieważ niektórzy z jego członków nie mówią biegle po francusku. Wyświetlacz jest umieszczony z boku na poziomie oczu i został zaprojektowany tak, aby jego dotykowa obsługa była intuicyjna. Po zaprogramowaniu cyklu zmywania personel nie musi już obsługiwać ekranu. W pełni zautomatyzowany system kapturowy w pełni przejmuje kontrolę, upraszczając proces zmywania. Należy do tego dodać zredukowane cykle zmywania i wysoką wydajność. „Z poprzednią, starą zmywarką kapturową czasami potrzebowaliśmy dwóch cykli zmywania po sobie, a teraz tylko jeden cykl wystarcza, aby umyte przedmioty były lśniące.” Olivier Legentil i jego zespół doceniają również estetyczne wzornictwo zmywarki i jej ekranu dotykowego. Podświetlenie LED jest cenną pomocą. Dzięki niebieskiemu i zielonemu podświetleniu wystarczy spojrzeć na zmywarkę, aby dowiedzieć się, jaki jest stan roboczy. Oznacza to, że może on spokojnie skoncentrować się na innych zadaniach, na przykład przygotowaniu warzyw.

  Pan Legentil przyznaje, że po odkryciu systemu automatycznego rozpoznawania koszy zmywarka sprawiała wrażenie delikatnej, ale w rzeczywistości okazała się bardzo solidna i pewna. Firma MEIKO zapewnia ponadto bezpieczeństwo inwestycji i działania dzięki 60-miesięcznej gwarancji na wszystkie części elektryczne i mechaniczne systemu automatycznego podnoszenia kaptura. Solidność zmywarki ma kluczowe znaczenie w gastronomii, aby mogła ona wytrzymać długie godziny intensywnego zmywania. Zmywarka jest używana od godziny 6:30 do 23 przez wszystkie dni w roku, szczyt obciążenia przypada między godziną 8:30 i 11, 12:45 i 15 oraz 18 i 21. Dziennie zmywanych jest około 120 koszy przedmiotów. Rano podczas uruchamiania zmywarki personel zajmujący się zmywaniem obiera warzywa. Dzięki prostocie i ergonomii zmywarki może on pracować wydajniej i lepiej wykorzystywać czas. Ładowanie i wyładowywanie naczyń jest teraz znacznie prostsze i wygodniejsze. W połączeniu z koncepcją ergonomicznego użycia zmywarki M-iClean H oznacza to, że zmywanie jest łagodniejsze dla pleców i mięśni i oszczędza czas personelu.