Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Hilton Milan

  Zmywarka taśmowa M-iQ dla hotelu Hilton Milan

  Hotel Hilton Milan to idealna baza do odkrywania ekscytującego Mediolanu. Hotel posiada idealną lokalizację - położony jest w odległości zaledwie jednej ulicy od głównej stacji kolejowej oraz dwóch kilometrów od licznych atrakcji.
   

  Paolo Ghirardi, szef kuchni w Hilton Milan, pracuje w firmie od 13 lat. Po raz pierwszy zetknął się ze światem MEIKO podczas wertowania czasopisma branżowego – jego pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne.

  „Gdy skontaktowałem się z firmą MEIKO Italia, od razu miałem wrażenie, że mam do czynienia z profesjonalnym zespołem z wizją przedsiębiorstwa skupioną na osiągnięciu doskonałości w zmywaniu naczyń”, mówi Ghirardi. Dał mi do myślenia fakt wspierania przez nich obszaru, który wcześniej był w znacznym stopniu ignorowany: w sieci hotelowej jak nasza najważniejszy jest sposób organizacji i dlatego zmywanie w precyzyjny sposób zapewnia nam również znaczną wartość dodaną.”

  „Główne powody, dla których kupiłem zmywarkę M-iQ MEIKO, można podsumować kilkoma kluczowymi słowami” – kontynuuje Ghirardi –

  „wydajność, technologia, prostota obsługi i niezawodność.” W grudniu 2011 roku Mediolan przygotowywał się do Świąt Bożego Narodzenia i technicy MEIKO zainstalowali zmywarkę, aby hotel mógł również świętować!

  Ghirardi jest zachwycony osiągniętymi oszczędnościami: „W kwestii kosztów eksploatacyjnych M-iQ zapewnia prawdziwe korzyści w stosunku do używanej wcześniej zmywarki. Roczne oszczędności są ogromne i obliczyliśmy, że inwestycja może się zwrócić już po trzech latach.

  „Zmywarka M-iQ zmniejszyła nasze miesięczne wydatki na środki czyszczące o dwie trzecie, a zużycie energii spadło z 47 kWh do zaledwie około 22 kWh.”

  „Wydajemy również 50% mniej pieniędzy na konserwację w porównaniu do poprzedniej zmywarki. Firma MEIKO zaleca tylko dwa przeglądy w ciągu roku, co okazuje się całkowicie wystarczające. Zmywarka od chwili zakupu nie wymagała żadnych dodatkowych przeglądów poza standardowymi przeglądami co pół roku.”

  „Hilton Milan podaje 300-400 posiłków każdego dnia – około 12 000–13 000 miesięcznie – zmywalnia jest więc naprawdę ważną częścią hotelu. Dzięki zmywarce MEIKO mamy teraz zmywalnię wolną od gorąca, wilgoci i hałasu. Aby uzmysłowić Państwu, co to oznacza, powiem, że mój własny dom jest cieplejszy od hotelowej zmywalni! Widocznym efektem jest to, że dwie osoby obsługujące zmywarkę są bardziej zadowolone i pracują w znacznie lepszych warunkach niż wcześniej.”

  Ghirardi jest ogólnie zachwycony: „Firma Hilton Worldwide wybrała urządzenia MEIKO i ja z przyjemnością poleciłbym MEIKO każdemu. Na rynku jest mnóstwo zmywarek, które są droższe i mniej wydajne – i w przeciwieństwie do zmywarek M-iQ nie osiągają punktu, w którym zwraca się ich zakup!”