Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Grand Hyatt Dubaj

  Decyzja dotycząca wyboru M-iQ od MEIKO to sukces pod każdym względem

  Pierwsza maszyna M-iQ w Zjednoczonych Emiratach Arabskich została zainstalowana w Grand Hyatt.

  Dwie zmywarki z transportem koszowym zostały zainstalowane w restauracji Market Café Restaurant i w głównej kuchni bankietowej. Market Café oferuje miejsce dla 250 gości. Kuchnia bankietowa obsługuje dwie sale balowe i ponad 2000 gości.

  Ten hotel z 674 pokojami posiada ponadto 14 restauracji i barów, które oferują najróżniejsze specjały — począwszy od kuchni hinduskiej i włoskiej po steki w stylu nowojorskim, sushi i sashimi. Obiekt ten jest położony na powierzchni zajmującej prawie 150 000 metrów kwadratowych, w środku ogrodów krajobrazowych i bezpośrednio przy eleganckiej Dubai Creek.

  Omar Bahar, General Manager w firmie TSSC (Technical Supplies and Services), która dostarczyła maszyny i je instalowała, dodaje kilka słów od siebie: „Zmywarka zainstalowana w Market Café zmywa zarówno szkło, jak i naczynia. Dzięki temu nie potrzebujemy dwóch oddzielnych zmywarek.

  Przed wprowadzeniem przez MEIKO maszyn M-iQ musieliśmy osobno zmywać szkło i naczynia, aby uzyskać dobre wyniki. Woda używana do zmywania naczyń pozostawia mianowicie zacieki wodne na szkle.

  Firma MEIKO wprowadziła do serii M-iQ system uzdatniania wody z odwróconą osmozą GiO. Wbudowany w maszynach system sprawdził się jako znakomity sposób na błyszczące szkło bez żadnych plam. Usuwa on wapno i nawet w 98% wszystkie cząsteczki minerałów pochodzące z wody. Dzięki temu szkło i sztućce, naczynia oraz utensylia kuchenne są nienagannie czyste.

  Maszyny te oferują również niezmiernie niską emisję pary, tak że niepotrzebne są wyciągi wentylacyjne. Klimatyzacja jest całkowicie wystarczająca, aby zapewnić przyjemne otoczenie pracy. Dodatkowa nowa maszyna potrzebuje 33% mniej wody i detergentów niż wcześniejsze modele, a wydajność zmywania dzięki wysokociśnieniowemu systemowi jest lepsza o 30%. Takich wyników nie da się po prostu pobić!”