Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Hotellerie

  Hotel i Spa Down Hall – Hertfordshire

  Nowa zmywarka z transportem koszowym dla jednego z najbardziej uznanych w Anglii hoteli w wiejskiej rezydencji.

  Down Hall Page Hero

  Down Hall to jeden z najbardziej uznanych w Anglii hoteli w wiejskiej rezydencji. Zlokalizowany w Hatfield Heath, w pobliżu miasta Bishop’s Stortford na granicy hrabstwa Hertfordshire i Essex, hotel Down Hall leży 45 minut drogi od centrum Londynu i blisko lotniska Stansted. Powstały w 1322 roku, imponujący dom w stylu włoskim jest położony na 110 akrach terenów leśnych, parkowych i ogrodów krajobrazowych.Down Hall oferuje odnowioną restaurację Grill Room i regularnie zapewnia catering na wesela, prywatne i wytworne obiady, wykorzystując 18 pomieszczeń.W minionym roku hotel zamontował z pomocą brytyjskiego dystrybutora MEIKO – Commercial Catering Contracts – zmywarkę do szkła MEIKO FV40.2G-GiO. Ostatnio hotel współpracował z Commercial Catering Contracts i firmą MEIKO przy wymianie swojego starzejącego się głównego systemu zmywającego;

  Montaż zmywarki z transportem koszowym  UPster K-M250 o wydajności do 190 koszy na godzinę.

  Will Lyons, zastępca dyrektora naczelnego w hotelu Down Hall, powiedział – „Z powodu większej wydajności i prognozy wzrostu w kolejnym roku, zdecydowaliśmy się zainwestować w wysokiej jakości, najlepszą w swojej klasie, zmywarkę z transportem koszowym. W mojej pracy z tym urządzeniem kilka firm zawsze wysuwa się na czoło, ale obsługa klienta firmy MEIKO nie ma sobie równych.”

  Również Adam Doffman, kierownik sprzedaży w Commercial Catering Contracts, chwali obsługę klienta w firmie MEIKO. „Doświadczyliśmy wyłącznie doskonałej obsługi ze strony brytyjskiego oddziału MEIKO i Martina Pindera, regionalnego kierownika sprzedaży. Montaż dużej zmywarki z transportem koszowym jest zawsze złożonym procesem, ale ten projekt był związany z dodatkową presją, ponieważ zbliżaliśmy się do szczytowego okresu roku dla hotelu.”

  Projekt obejmował usunięcie starej zmywarki z transportem koszowym i ponowną aranżację obszaru w celu zmieszczenia nowej zmywarki z transportem koszowym MEIKO. Zmywalnia została skutecznie przekształcona, aby poprawić przepływ pracy, lecz dołożono starań, aby zachować elementy, których zmiana byłaby droga, np. okap wentylacyjny. „Doceniamy przywiązanie firmy MEIKO do szczegółów, ponieważ hotel jest cenionym klientem zapewniającym najwyższej jakości usługi swoim gościom i oczekuje tego samego od swoich dostawców.

  Wsparcie ze strony firmy MEIKO było po prostu doskonałe.

  Wraz z Martinem Pinderem potrzebowaliśmy trzech-czterech wizyt, aby ustalić końcowy plan. Był on obecny na miejscu w celu wykonania pierwszych oględzin, następnie wrócił, aby zasugerować zmiany w układzie kuchni, które obejmowały zlikwidowanie obszaru przeznaczonego na suszenie szkła. Nie był on już potrzebny, ponieważ oferowana zmywarka KM-250 zawiera część suszącą. Klient był pod szczególnym wrażeniem tego, jak dobrze Martin rozumie jego biznes.”

  „Na naszym końcowym spotkaniu zaprezentowano rysunki nowej zmywalni. Przedstawiono informacje firmy MEIKO wraz z naszym wkładem technicznym, które całkowicie spełniły oczekiwania klienta. Klient dokładnie wiedział, co otrzymuje, ponieważ dostarczyliśmy wyczerpujące informacje, a nawet filmy na temat nowej zmywarki.

  Ale chyba najważniejsze przy tym było, że dzięki firmie MEIKO i Martinowi sytuacja nie wiązała się już ze stresem dla klienta. Zbliżał się najbardziej pracowity okres dla hotelu. Stara zmywarka okazywała się coraz bardziej zawodna, a klient był zdenerwowany, że nie wytrzyma do czasu pojawienia się nowej zmywarki MEIKO. Firma MEIKO zaproponowała więc wypożyczenie zmywarki kapturowej, aby zapewnić hotelowi możliwości zmywania naczyń w razie awarii.”

  Mogliśmy również zapewnić spokój klienta, ponieważ był on zachwycony opcją przedłużenia przez MEIKO do pięciu lat gwarancji na części i robociznę.

  Dlatego musiało paść tyle pytań na początku procesu i dlatego mogliśmy całkowicie spełnić oczekiwania klienta. Firmy MEIKO i Commercial Catering Contracts mogły sprawić, że ich klient nie miał już obaw o zmywanie naczyń w najbardziej pracowitym okresie roku.”

  Commercial Catering Contracts Ltd, 9 Benfield Way, Portslade, Brighton, East Sussex, BN41 2DA