Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Hotellerie

  Zmywarka przelotowa M-iQ: najlepszy sprzęt w „The Den”

  Szef kuchni indyjskiego luksusowego hotelu docenia wydajność zmywarek MEIKO

  The DEN Page Hero

  Miasto Bangalore na południu Indii zamieszkuje osiem milionów mieszkańców. W tej jednej z największych metropolii subkontynentu powstał hotel „The Den”, który jest przepełniony miejską elegancją, ekskluzywnością i dobrą atmosferą, która nie ma sobie równych. W kuchni Kapil Dubey jako szef kuchni przywiązuje dużą wagę do świeżości i finezji, a także do higieny. Kapil Dubey w najdrobniejszych szczegółach dba o perfekcyjny wygląd swojego królestwa, dlatego w zmywalni stawia wyłącznie na technologię MEIKO: „Zaraz po otwarciu naszego hotelu zdecydowaliśmy się na MEIKO i zainstalowaliśmy wiele sprzętu. Zmywarka przelotowa M-iQ to najlepsze urządzenie, jakie oferuje nasza firma. Przekonuje wydajnością i oszczędza mnóstwo energii”.

   

  Spültechnik

  Kapil Dubey przyznaje, że jednym z decydujących argumentów przy wyborze produktu MEIKO bywa też wysoka wydajność, która wyróżnia maszyny MEIKO, a także ich niezawodność: „W razie ewentualnych awarii MEIKO Indie przekonuje nas serwisem na najwyższym poziomie. W pełni wyposażony magazyn części zamiennych MEIKO w Bangalore pozwala nam mieć pewność, że gdy będzie to konieczne, nasza reakcja będzie natychmiastowa. Z doświadczenia wiemy już, że technicy serwisowi MEIKO są u nas na miejscu w ciągu dwóch godzin. Sprawia to, że nasz pierwszy wybór pada właśnie na te firmę.”

  Dla gości z całego świata, którzy w „The Den” są rozpieszczani potrawami przygotowywanymi z pasją, odpowiednie osoby dzięki MEIKO dbają o to, aby wszystkie potrawy zachwycały w kwestii smaku, lecz również aby warunki pracy i wyposażenie w kuchni były doskonałe pod względem higienicznym: „MEIKO zapewnia nam najlepszy sprzęt, jakim dysponujemy”, mówi Kapil Dubey.