Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Oostwegel Collection, Inspired Hotels & Restaurants

  Oostwegel Collection specjalizuje się w restaurowaniu historycznych zamków, budynków wiejskich i klasztorów, dając im nowe życie w postaci luksusowych hoteli i restauracji.

  Oostwegel Collection to zbiór trzech luksusowych hoteli i ośmiu restauracji w południowej Limburgii, najbardziej wysuniętym na południu regionie Holandii. Stolicą tego graniczącego z Niemcami i Belgią regionu jest Maastricht; Kolonia i Bruksela są oddalone o mniej niż godzinę drogi.

  Właścicielka, Camille Oostwegel, kreuje „artystyczną syntezę kultury, usług i gastronomii”, czego dowodem jest niedawny, warty 11,1 mln EUR projekt rozbudowy posiadłości Château St. Gerlach, luksusowego hotelu z 113 pokojami i apartamentami, trzema restauracjami, spa, salami konferencyjnymi oraz parkiem.

  Pawilon i folwark St. Gerlach

  Wybudowany w 1668 r. folwark umiejscowiony przy wejściu na teren posiadłości został całkowicie przekonstruowany. W 2017 r. stworzono w nim kawiarnię. Nowo wybudowany Pawilon St. Gerlach to nowoczesny obiekt umożliwiający zorganizowanie spotkań i wydarzeń dla nawet 1000 gości.

  „Każda lokalizacja stanowiąca część Oostwegel Collection wiąże się z innym doświadczeniem. Miejsca bardzo się różnią, ale łączy je piękno — i fakt, że są wyposażone we wszelkie luksusowe udogodnienia” — stwierdza Bart Kockelkoren, Kierownik ds. technicznych / Koordynator budowy.

  „Chcemy wszystkiego, co najlepsze dla naszych klientów, dlatego też wybieramy najlepsze wyposażenie. Wykonywanie prac na tak starych budynkach jest satysfakcjonujące, jednak z uwagi na rangę zabytków narodowych prace te podlegają ścisłym ograniczeniom. Z tego powodu realizacja niektórych zagadnień może być dużym wyzwaniem”.

  Posiadłość St.Gerlach wyposażono w różnorodne urządzenia MEIKO, w tym podblatowe zmywarki do szkła M-iClean ze zintegrowaną technologią obróbki wody w oparciu o odwróconą osmozę GiO, zmywarki kapturowe DV 80.2 oraz zmywarkę M-iQ K-S54P8 z przenośnikiem koszowym o wydajności 141 koszy na godzinę lub nawet 2538 talerzy/godz.

  Dlaczego w Château St. Gerlach zdecydowano się na urządzenia MEIKO?

  „Zawsze miałem dobre doświadczenia z wyposażeniem MEIKO” — mówi Bart Kockelkoren.: „Jakość produktów MEIKO potwierdzają również opinie rynkowe oraz nasi doradcy ds. wyposażenia kuchennego”.

  „Cena, jakość wykonania oraz materiały są bardzo dobre. Naprawdę nie ma na co narzekać”.

  „Zmywarki MEIKO to również doskonały serwis. MEIKO Nederland zapewnia miłą współpracę, a jakość ich usług jest wysoce profesjonalna”.

  „Technicznie rzecz biorąc, rezultaty zmywania są takie, jakich można się spodziewać po urządzeniu wysokiej jakości: talerze są zupełnie czyste i suche, a technologia odwróconej osmozy GiO ma duże znaczenie dla uzyskania wysokiej jakości obróbki końcowej w przypadku wyrobów szklanych”.

  „Priorytetem jest jednak umiejętność poradzenia sobie z dużym wolumenem. Wydajność zmywarki z przenośnikiem koszowym MEIKO M-iQ K-S54 jest tak duża, że wymagała od nas zastosowania inteligentnego i dobrze opracowanego systemu ładowania i zbierania naczyń”.

  „Zmywarki MEIKO pomogły nam, zmniejszając zapotrzebowanie na personel. Pozwoliło to na zmniejszenie kadry, co jest ważne w dzisiejszych czasach, gdy pozyskanie wykwalifikowanych pracowników może być trudne”

  „Higiena, bezpieczeństwo i odzyskiwanie energii to kolejne korzyści ze stosowania tych urządzeń. Zrównoważony rozwój jest naszym najwyższym priorytetem. Chcemy tego, co najlepsze dla naszych klientów i środowiska, dlatego wybieramy najlepsze wyposażenie”.

  * Styczeń 2018: Pawilon i folwark St. Gerlach został ogłoszony „najlepszą lokalizacją meetingową roku 2017” w Holandii, pokonując dziewięciu innych finalistów.