Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Hotel Botany Bay

  Dwukrotna wydajność dzięki nowej zmywarce dwukoszowej M-iClean HXL

  Doskonałe miejsce wypoczynku na wybrzeżu hrabstwa Kent

  Położony na malowniczym klifie Kingsgate hotel Botany Bay w Broadstairs w hrabstwie Kent to doskonałe miejsce na pobyt na wybrzeżu.

  W zaciszu stylowego nadmorskiego hotelu, będącego własnością niezależnego rodzinnego browaru i sieci pubów Shepherd Neame, kryje się wiele atrakcji. Można tu znaleźć dużą restaurację i bary, 30 pokoi hotelowych, sale bankietowe i konferencyjne dla 100 lub 25 gości oraz liczne miejsca do wypoczynku na wolnym powietrzu.

  Tego typu obiekt nie może obyć się bez odpowiedniego zaplecza. W poszukiwaniu rozwiązań pozwalających usprawnić zmywanie naczyń w kuchni dyrektor ds. rozwoju Simon Howlett odpowiedniego partnera znalazł w firmie MEIKO.

  Simon Howlett tak opisuje sytuację: „Nasza główna zmywalnia ma bardzo niewielkie rozmiary i nie była w stanie sprostać tak dużej ilości naczyń. Nadszedł więc czas, by poszukać możliwości optymalizacji”.

  Surowa sceneria: wybrzeże hrabstwa Kent
  Widok z hotelu Botany Bay w Broadstairs na wybrzeże hrabstwa Kent
  Jadalnia w hotelu Botany Bay
  Jadalnia w hotelu Botany Bay

  Podwójna wydajność – niższe koszty

  „Rozwiązaniem, które zaproponowała nam firma MEIKO, było podwojenie wydajności w porównaniu do naszej starej zmywarki kapturowej poprzez zastąpienie jej nową zmywarką dwukoszową M-iClean HXL.

  Była to dla nas doskonała propozycja. Nowa zmywarka ma kompaktowe wymiary, odpowiednie do naszych potrzeb. Zapewnia doskonałą integrację z otoczeniem, pozwalając nam jednocześnie zgodnie z założeniem podwoić wydajność zmywania.

  Znacznie usprawniło to organizację pracy podczas zmywania – dokładnie tak, jak oczekiwaliśmy. Staramy się stale inwestować w urządzenia pomagające naszemu zespołowi pracować jeszcze wydajniej. Automatyczny kaptur przekłada się na lepsze warunki pracy dla personelu, a kolejną zaletą jest oszczędność energii.

  W sierpniu, niedługo po zainstalowaniu nowej zmywarki, czekało na nas dużo pracy – prawie tyle samo, co w zeszłym roku. Takim wynikiem pochwalić może się niewiele pubów! Zainicjowana przez rząd akcja Eat Out to Help Out, mająca na celu zwiększenie obrotów w sektorze handlu, bardzo nam pomogła, co zaowocowało rekordową sprzedażą w sierpniu”.

  Instalacja nowej zmywarki dwukoszowej

  Instalacją zmywarki i przebudową zmywalni zajął się dystrybutor firmy MEIKO – Kent Catering Service.

  „Przebudowę rozpoczęliśmy jeszcze przed zamknięciem lokalu z powodu pandemii koronawirusa. Po zakończeniu lockdownu wznowiliśmy pracę, by umożliwić otwarcie pubu”, mówi Paul Simpson, dyrektor ds. sprzedaży Kent Catering Service.

  “Nowa zmywarka ma wydajność 120 koszy, czyli ok. 2 tysięcy talerzy na godzinę i nadaje się również do zmywania dużych garnków, patelni, tac, szklanek, kieliszków, sztućców oraz innych naczyń”. Zmieniliśmy też rozkład zmywalni, by dostosować ją do większej ilości naczyń i odpowiednio większej częstotliwości załadunku i rozładunku zmywarki. Dodaliśmy też nową stację sortowania, dodatkowe regały i umieszczony obok zmywarki M-iClean HXL zlewozmywak do opłukiwania”.

  Zmywarka dwukoszowa M-iClean HXL firmy MEIKO
  Zmywarka dwukoszowa M-iClean HXL firmy MEIKO podnosi wydajność w kuchennej zmywalni

  Więcej informacji na temat hotelu Botany Bay: www.BOTANYBAYHOTEL.co.uk

  www.kentcateringservice.co.uk

  Polecane produkty