Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Ergonomiczne rozwiązania w nowej zmywalni

  Dwór Bogucin znajduje się 15km od Lublina przy trasie Warszawa-Lublin. Kompleks budynków mieści trzygwiazdkowy hotel, restaurację, karczmę oraz duży ogród z trzema malowniczymi stawami. W dwóch salach bankietowych można organizować jednorazowo imprezy na 500 osób co stanowi olbrzymie wyzwanie dla utrzymania czystość i higieny zastawy stołowej oraz przyrządów kuchennych. Przy tym niezwykle wymagającym zadaniu pomocne okazały się zmywarki MEIKO, dwie M-iClean HM z w pełni automatycznym „kapturem” do mycia zastawy stołowej oraz FV130.2 do mycia garów i przyrządów kuchennych.

  „Funkcja odzysku ciepła (ComfortAir) zlikwidowała problem wydobywającej się pary, zwiększa komfort naszej pracy oraz w zauważalny sposób zredukowała konsumpcję energii elektrycznej. W połączeniu z pełną automatyką podnoszenia i opuszczania kaptura maszyn M-iClean HM praca na zmywalni stała się łatwiejsza i przyjemniejsza” mówi Szef Kuchni Andrzej Wójcik. „Ergonomia? Tak, to podczas pokazu zobaczyliśmy w MEIKO – komfort i ergonomia”, dodaje.

  „Zastosowanie odwróconej osmozy (GiO) uwolniło nas od problemów związanych z nieestetycznym osadem na szkle takimi jak wielogodzinne polerowanie, rozbite szklanki, pokaleczone dłonie.” Kelner

   „Dzięki maszynie do garów (FV130.2) wszystkie przyrządy kuchenne myjemy na bieżąco i z niespotykaną dotąd efektywnością. W trakcie przygotowań do dużych imprez zawsze jest mnóstwo rzeczy do umycia w kuchni, ale teraz to nie jest już problem.” Cieszy się Szef Kuchni.

  „Priorytetem dla nas są wysokie standardy higieniczne oraz bezpieczeństwo naszych gości, a dzięki rozwiązaniom MEIKO możemy to zapewnić. Ważne było również zaoszczędzenie na zasobach ludzkich i szybkość wykonania procesu mycia, usprawnienie pracy na kuchni  poprzez wprowadzenie technologii MEIKO.” Właściciel Grzegorz Krajewski