Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Bad Hotel Domburg

  Zrównoważony rozwój na najwyższym poziomie dzięki M-iQ od MEIKO

  Hotel zdrojowy to jeden z najlepszych ośrodków wypoczynkowych w holenderskiej prowincji Zelandia.

  Przepiękny Resort Spa bezpośrednio nad morzem: hotel zdrojowy to jeden z najlepszych ośrodków wypoczynkowych w holenderskiej prowincji Zelandia. Hotel dysponuje 116 pokojami i apartamentami, salami konferencyjnymi, biblioteką i czterema restauracjami.

  Domburg jest najstarszym nadmorskim kurortem z wieloletnimi tradycjami w Zelandii. Miejscowość ta położona jest na dużym obszarze leśnym przy wydmach z szerokimi, piaszczystymi plażami, które zachęcają do pływania i surfowania. Ponadto znajdują się tutaj rezerwaty przyrody, historyczne miejsca - zamki na wzgórzach, oraz malownicze porty i przystanie dla jachtów. Można tutaj uprawiać wiele dyscyplin sportowych, odbywa się tu również wiele lokalnych imprez takich jak kiermasze, targi i festiwale muzyczne.

  Hotel jest bardzo dumny z złotego certyfikatu „Zielony klucz”. „Zielony klucz” jest holenderskim ekologicznym znakiem jakości przyznawanym hotelom. W całym Hotelu zostało zainstalowane oświetlenie LED, oraz energooszczędne ogrzewanie wody i budynku. Przyczyniło się to do zmniejszenia kosztów energii od 2008 roku o prawie 40%.

  „Jest to nie tylko dobre dla środowiska, ale również dla naszych portfeli” — mówi dyrektor naczelny hotelu Govert Janzen. Aby jeszcze bardziej przybliżyć się do naszych zielonych celów, hotel zamontował automatyczną, koszową zmywarkę MEIKO M-iQ, która może zmywać do 130 koszy na godzinę.

  „Mieliśmy nienajlepsze doświadczenia z poprzednią zmywarką do naczyń (od innego dostawcy). Dlatego zasięgnęliśmy profesjonalnej porady w kwestii zastępczej zmywarki” — kontynuuje Janzen.

  „Obejrzeliśmy zmywarki konkurencyjnej firmy MEIKO. Porównaliśmy przy tym wiele danych takich jak wydajność, zużycie wody oraz środków chemicznych. Wygrała oferta firmy MEIKO, rozpatrywaliśmy całkowite koszty użytkowania maszyny w odniesieniu do okresu jej eksploatacji.

  Druga konkurencyjna oferta była droższa o ponad 15 000 euro! MEIKO to najwyższa klasa wśród zmywarek do naczyń. Im pełniejszy jest nasz hotel, tym wyraźniej widać możliwości urządzenia. Kiedy pojawia się 280 sztuk brudnych nakryć śniadaniowych, zmywarka M-iQ może zaprezentować pełnię swoich możliwości. Nie kontrolujemy oddzielnie zużycia wody przez zmywarkę, ale mogę powiedzieć, że ... Nasz hotel ma więcej gości, jednak zużywamy mniej wody, jestem pewny, że przyczyniła się do tego zmywarka MEIKO.

  Mogę potwierdzić, że zmywarka M-iQ wytwarza znacznie mniej pary niż poprzednie zmywarki. Również poza zmywarką powstaje znacznie mniej ciepła. Dla zatrudnionego w tym obszarze personelu oznacza to przyjemniejsze warunki pracy. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że zmywarka M-iQ firmy MEIKO poprawia rentowność i ma długi okres eksploatacji. Do tego również całkiem dobrze wygląda!"