Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Technologia zmywania w hotelach

  Zwycięzcą zostaje... MEIKO
  Zawsze najlepsza jakość: pod względem atmosfery, serwisu i zmywarek.

  Samochwalstwo nie jest dobrze przyjmowane — dlatego najbardziej lubimy, gdy inni krytycznie testują i oceniają naszą technologię. Lista wyróżnień i nagród jest bardzo długa. Zapraszamy do zapoznania się z nią. A my zajmiemy się tym, co potrafimy najlepiej, czyli: rozwojem, projektowaniem i ulepszaniem. Do następnej nagrody.

  Zamów ofertę

  Kitchen Innovations Award
  Küche Award 2017

  Czystość w pełni kontrolowana!

  Przepisy dotyczące czystości w hotelarstwie są zebrane w opasłych tomach, a kontrole czystości są bardzo częste. To dobrze! Dzięki temu goście mają prawo do bezwzględnej higieny. MEIKO wyznacza aktualny stan technologii zmywania i oferuje 100% higienę. Dzięki temu będziesz zawsze po bezpiecznej stronie —  Twoi goście zadowoleni, a obiekt w pełni obłożony

  Dowiedz się więcej

  Zaufanie wzrasta wraz z wiekiem: 90 lat doświadczenia MEIKO.

  Na rynku występuje wielu oferentów, a wybór jest czasami naprawdę trudny. MEIKO zapewnia optymalny wybór: niesamowitą technologię oraz serwis i doradztwo plus 90 lat doświadczenia. Możesz na nas polegać.

  Dowiedz się więcej

  Czasami najlepsza komunikacja odbywa się bez słów.

  Personel w hotelu jest różnorodny i międzynarodowy — nie ma problemu, gdyż maszyny MEIKO opanowały wszystkie języki. Przejrzysta, intuicyjna obsługa to znak rozpoznawczy przemysłowych, profesjonalnych zmywarek MEIKO. Przewaga dzięki łatwości:

  Dowiedz się więcej

  Historie sukcesu
  Poznaj naszą historię
  Czyste rozwiązania dla hotelach
  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję