Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Nowa zmywarka MEIKO – najpierw na górze, potem na dole

  Nowa zmywarka z transportem koszowym dla klubu Royal Automobile Club

  RAC Club Page Hero

  Nowe zmywarki koszowe zazwyczaj trafiają do tego wspaniałego londyńskiego budynku tylnymi drzwiami. Tym razem jednak nowa zmywarka z transportem koszowym firmy MEIKO dostała się do budynku frontowymi drzwiami, niczym honorowy gość! „To był jedyny sposób, aby wnieść zmywarkę do budynku. Te drzwi są zazwyczaj usuwane, aby umożliwić samochodom wjazd na wystawę znajdującą się w foyer” — mówi Mike Bridger, kierownik ds. sprzedaży projektów w HCE Foodservice Equipment. Bridger zaprojektował nową przestrzeń kuchenną klubu, w tym obszar przygotowywania posiłków, przechowywania, chłodzenia i zmywania naczyń. „Zmywarka MEIKO przeszła przez frontowe drzwi, a następnie pokonała 19 stromych schodów, by znaleźć się w piwnicy” — kontynuuje Bridger.

  „Klub może serwować 10 000 posiłków w tygodniu, mieści sześć kuchni na pięciu piętrach i stosowane są w nim profesjonalne zmywarki MEIKO, w tym nowa zmywarka z transportem koszowym”.

  Zmywarka z transportem koszowym UPster K-M250 znajdująca się w klubie RAC może umyć 125–190 koszy na godzinę. Aby zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni w zmywalni, Bridger użył systemu transportowego MEIKO przebiegającego pod kątem 90-stopni, który przenosi czyste kosze po stole rolkowym z przodu maszyny z powrotem w kierunku operatora. Stół, służący również jako regał magazynowy, można łatwo odłączyć od systemu transportowego, aby umożliwić czyszczenie. Wszystkie zmywarki UPster z transportem koszowym są wyposażone w system odzysku ciepła. Wykorzystują one powstałe ciepło i parę wodną do wstępnego ogrzewania doprowadzanej zimnej wody, zmniejszając wymagania względem systemu wentylacji oraz przyczyniając się do słabszego zaparowania kuchni, dzięki czemu stanowi ona przyjaźniejsze miejsce pracy.

  Mieszczący się w samym sercu Londynu klub Pall Mall oferuje wyjątkową ofertę zakwaterowania, restauracji i obiektów sportowych, w tym najprawdopodobniej najlepszy basen pływacki w Londynie. Członkowie klubu mogą wybierać spośród wielu wspaniałych restauracji, takich jak ekskluzywna restauracja Pall Mall, Great Gallery i prywatna jadalnia Minstrel's Gallery, z której roztacza się widok na salę restauracji Great Gallery. Brooklands Room to lokal w stylu francuskiej Brasserie, gdzie w otoczeniu stylu Art Deco łączy się tradycyjna klubowa atmosfera ze współczesnym menu i obsługą.