0
Koszyk
Kontakt
    The clean solution

    The Woodspeen

    The Woodspeen, restauracja wyróżniona gwiazdką Michelin, potwierdza wysoki poziom obsługi firmy MEIKO i jakość zmywarek M-iClean.

    Hero MEIKO Woodspeen

    Zbudowana w 1827 roku jako pub, restauracja The Woodspeen w pewnym okresie działała również jako sklep mięsny.

    Renomowana restauracja z gwiazdką Michelin i szkoła gotowania w jednym, ma swój własny ogród warzywny. The Woodspeen została stworzona przez Johna Campbella i odzwierciedla jego miłość do wsi, dobrej kuchni w przystępnej cenie oraz do społeczności i doskonalenia się.

    Pierwsze wrażenie może być mylne, ponieważ to, co znajduje się w dziewiętnastowiecznym pubie z czerwonej cegły, to stylowy i wygodny bar z widokiem na nowoczesną jadalnię i otwartą kuchnię.

    W restauracji panuje relaksująca atmosfera, którą pogłębiają wspaniałe widoki na okolicę Berkshire oraz piękny drewniany strop nad głową.

    John miał jasną wizję własnej restauracji. Według niego priorytetem są spokojni, ale jednocześnie uważni pracownicy oraz dania sezonowe przygotowywane z wykorzystaniem składników uprawianych na własnej ziemi.

    Dzięki pracy w hotelach i restauracjach na całym świecie, doświadczenie biznesowe Johna Campbella nie ma sobie równych i restauracja The Woodspeen w jak największym stopniu praktykuje recykling i działania mające na celu ochronę środowiska.

    „Wszystko, co robimy, skupia się wokół konsumpcji, zarządzania odpadami oraz efektywnego prowadzenia działalności”, mówi John Campbell.

    „Gdyby istniała polityka korzystnego bilansu węglowego, z pewnością bym ją wdrożył! Nasze odpady żywnościowe i kartony są kompostowane, media są rozważnie używane a model biznesowy skupia się na oszczędności i braku marnotrawienia zasobów”.

    „Istnieje również aspekt charytatywny. Dla nas wspólnota jest naszym najważniejszym kapitałem i to właśnie z niej pochodzi większość naszych klientów”.

    W 2018 roku restauracja The Woodspeen wprowadziła u siebie kilka najnowszych innowacji firmy MEIKO, w tym zmywarkę kapturową M-iClean H jako kluczowy sprzęt w kuchni oraz podblatową zmywarkę do szkła M-iClean w obszarze baru.

    Kluczową technologią zastosowaną w nowych urządzeniach jest system uzdatniania wody za pomocą odwróconej osmozy GiO, dzięki któremu nie trzeba stosować zmiękczaczy wody, a naczynia są lśniąco czyste bez konieczności polerowania. Zmywarka M-iClean H została również wyposażona w nowe energooszczędne systemy odzysku ciepła, zapewniające do 21 procent oszczędności w porównaniu z poprzednimi modelami urządzeń firmy MEIKO!

    Automatyczny kaptur usprawnia pracę, dzięki czemu operator zamiast przerywać swoją pracę w celu podnoszenia i opuszczania kaptura może zająć się innymi czynnościami. Podnoszenie zazwyczaj powoduje stratę czasu, ponieważ operatorzy muszą podczas tej czynności pozwolić parze wydostać się do góry, a nie na zewnątrz w ich kierunku. Podczas intensywnej zmiany (125 koszy) zaoszczędzić można do 45 minut, a nawet więcej.

    „Zawsze wracam do produktów MEIKO z powodu zastosowania w nich systemu uzdatniania wody za pomocą odwróconej osmozy”, mówi John Campbell.

    John Campbell MEIKO Woodspeen
    Szef kuchni John Campbell mówi o restauracji The Woodspeen i współpracy z MEIKO Wielka Brytania

    (Kopie 5)

    Dzięki firmie MEIKO poznałem zmywarkę, która po umyciu pozostawia krystalicznie czyste szkło, co jest dużą zaletą dla właściciela firmy.

    „Proces odwróconej osmozy zawsze oszczędza nam pracy, a jeśli spojrzeć na koszty w firmie związane z robocizną, mediami, materiałami — one nie spadają, lecz stale rosną”.

    „Jako właściciel firmy, myślę, że ważne jest, aby zredukować koszty, dlatego należy zminimalizować konieczność angażowania pracowników w proces mycia i polerowania szkła (co wiąże się również ze stratami na skutek tłuczenia naczyń). To coś na kształt teorii zysku marginalnego*”.

    „Nowa zmywarka podblatowa w obszarze baru to bardzo dobre rozwiązanie. Jako że zmywarka jest w stanie zrobić bardzo wiele, pracownicy myślą, że może też wyczyścić sama siebie. Niestety są w błędzie.

    „Nie emituje pary, więc nie wpływa na pracę za barem. A jeśli pracownicy skupiają się bardziej na barze i klientach niż na myciu i polerowaniu naczyń, to oczywiście będą oni bardziej zainteresowani klientami, co może przedłożyć się na większą sprzedaż napojów”.

    „W nowej zmywarce z automatycznym kapturem podoba mi się to, że nie dostaję skarg od pomocy kuchennej”.

    „Dzięki temu urządzeniu mamy więcej czasu. Spośród wszystkich firm, które prowadziłem, restauracja The Woodspeen jest najbardziej wielofunkcyjna, dlatego pomoc kuchenna, na przykład, może również zająć się utrzymaniem lub pomóc w zbiorze warzyw. Tak więc, jeśli mogę zwiększyć produktywność w ciągu dnia dzięki nowej zmywarce, na pewno przyczyni się to do oszczędności pieniędzy”.

    „Jeśli urządzenia mogą wykonywać pewne czynności, aby zespół mógł zająć się innymi rzeczami, to oczywiście stanowi to oszczędność pracy i możliwość biznesową”.

    „Przystępność cenowa jest bardzo ważna, ale wiele firm nie patrzy na zasięg inwestycji; chcą inwestować jak najmniej i ważny dla nich jest zwrot z inwestycji”.

    „Partnerzy, z którymi współpracujemy, są bardzo ważni, ponieważ pomagają w prowadzeniu działalności. Jeśli wybierzesz niewłaściwego partnera lub sprzęt, będzie to miało wpływ na twój biznes”.

    „Jeśli szukasz marginalnych korzyści — tego dodatkowego 1 procenta — gdy twoi partnerzy będą w źli, twój model biznesowy również będzie zły”.

    „Ważne jest, aby wybrać partnerów, którzy pomogą ci w prowadzeniu działalności. Firma MEIKO jest częścią naszych relacji biznesowych i jestem bardzo dumny, że mam ich na pokładzie. Sprzęt jest świetny, wytrzymały i nie zawodzi”.

    „MEIKO jako partner chce zaangażować się i wspierać twój biznes, dlatego przywiązuje wagę do tego, jak działa twoja firma. Jest to nieoceniona pomoc, dlatego też wybieramy Meiko”.

    *Teoria zysku marginalnego: doktryna marginalnych zysków polega na niewielkich stopniowych ulepszeniach w każdym procesie, co przekłada się na znaczną poprawę po zsumowaniu wszystkich zysków.