Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Scheck-In

  Znacznie więcej naczyń przy jednej trzeciej personelu w obszarze zmywania

  Kochfabrik w Achern

  "Myjemy znacznie więcej naczyń i pracuję z jedną trzecią zespołu w zmywalni."

  Kierownik restauracji Kochfabrik, Didier Bentz, od września 2015 roku przygotowuje w kuchni imprezy w charakterze loftu – i rozszerza ofertę o wpływy francuskie oraz korzenie alzackie wykraczające poza Choucroute.

  Dla rodowitego Alzatczyka, który swojego rzemiosła uczył się na wyspie Sylt i już pracował z wielkimi kucharzami, np. Haraldem Wohfahrtem, czyste naczynia są więcej niż ważne: „Gdy na brzegu talerza można zauważyć choćby najmniejszą plamkę, gość nie delektuje się już najpiękniejszym posiłkiem!” Dlatego po prostu czystość to jego wymagany profil. Prostota jest jednak również maksymą w kwestii łatwości obsługi zmywarki UPster: „Ekran dotykowy, przycisk awaryjny – pracownicy nie potrzebują wcale wiele więcej, aby móc obsługiwać zmywarkę!” To wpływa na atmosferę pracy, Didier Bentz jest pewien, że jego zespół bardzo chętnie pracuje z urządzeniem MEIKO. Ale również klimat w pomieszczeniu się zmienił: Dzięki technologii odzyskiwania ciepła przez zmywarkę UPster już od dawna nie jest tak parno. Urządzenia przemysłowe prezentują się tutaj chętnie jak w salonie sprzedaży.

  Od Miele, przez Hansgrohe, Duravit, aż do Zeyko – obecnych jest wiele urządzeń, których profesjonalista mógłby sobie tylko życzyć w kuchni. Temat wzornictwa i profesjonalizmu, są kontynuowane w zmywalni, ponieważ: „Kuchnię od zmywalni oddziela tylko szyba i czasem gotujący zabiorą również twój talerz. Dobrze, gdy stylistyka tego obszaru jest taka sama” – Didier Bentz cieszy się ze zmywarki UPster firmy MEIKO.

  Jednak najnowsza generacja zmywarek kapturowych wyróżnia się również innymi zaletami: „Myjemy znacznie więcej naczyń i pracuję z jedną trzecią zespołu w zmywalni” – informuje Didier Bentz, który może teraz wykorzystać swoje zasoby personalne w inny sposób.