Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  The Grill, Baden-Baden

  Komplet w zmywalni kasyna w Baden-Baden

  To znana na całym świecie historia. To obserwowanie i bycie obserwowanym.

  Baden-Baden to słynny tor wyścigowy. To znana na całym świecie historia. To obserwowanie i bycie obserwowanym. I oczywiści kasyno! W miejscu, gdzie kolor czerwony i czarny powoduje przyspieszone bicie serc, właściciele obiektu przeprowadzili w ostatnich latach całkowitą renowację. Rozpoczęto od zmiany sali Bénazet, następnie zajęto się klubem Bernstein i obszarem zewnętrznym. Uwieńczenie tych prac stanowiło całkowicie nowe wyposażenie restauracji „The Grill”.

  Renomowana dekoratorka wnętrz z Frankfurtu — Oana Rosen (Roomers Hotel i The Pure we Frankfurcie) — zajęła się tymi zmianami i stworzyła zapierającą dech w piersiach, ekstrawagancką aranżację w restauracji „The Grill” i w klubie „Bernstein”. Natomiast znakomity gastronom Peter Schreck zarządzający „Leo’s” (wraz z cateringiem), „RIZZI WineBistro & Restaurant” oraz motelem „Wirtshaus zur Geroldsauer Mühle” zapewnił „The Grill" międzynarodowe uznanie.

  „Zakochałem się w tym urządzeniu i nigdy go nie porzucę”

  O niezaprzeczalną wielkość gastronomii w Baden-Baden dba szef kuchni Mario Provenzano. Obaj panowie — Schreck i Provenzano — współpracują już od 25 lat. Projekt „The Grill” oznacza wzniesienie współpracy na wyższy poziom: najlepsze specjały z sushi i wołowiny z własnej szafy dojrzewalniczej „Dry Aged”. W menu znajduje się także homar i sashimi! Serce Provenzano zdobył nie tylko wyszukany charakter restauracji, ale również automatyczna pokrywa urządzenia M-iClean H: „Zakochałem się w tym urządzeniu i nigdy go nie porzucę” — wyjaśnia szef kuchni ze śmiechem.

  Podobnie jak w innych kuchniach, również w jego wolna przestrzeń to towar na wagę złota. Nowa zmywarka kapturowa firmy MEIKO stoi, podobnie jak jej poprzedniczka, kompaktowo w rogu. „Bardzo ważne jest to, że w końcu nie ma tego uporczywego pałąka” — cieszy się Provenzano. Lekkie dotknięcie uchwytów wystarczy, aby pokrywa otworzyła się jak za dotknięciem czarodziejską różdżką. Na życzenie odbywa się to nawet bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony personelu. „Odnotowujemy oszczędność czasu, nasza praca jest łatwiejsza, a zmywarka pracuje zgodnie z obietnicami!” — podkreśla mistrz kuchni.

  We wszystkich obiektach gastronomicznych Provenzano i Schreck dokonali już wymiany na urządzenia firmy MEIKO: „W Leo’s maszyna pracuje od 9 rano do 1 w nocy. To są naprawdę duże wymagania!” Za barem w „The Grill” pracuje pod ladą małe urządzenie M-iClean, gotowe do umycia wszystkich szklanek i kieliszków na wysoki połysk.

  MODUŁ GiO uzdatnia twardą wodę z Baden-Baden. A sama zmywarka jest niesamowicie wydajna.

  Oprócz tzw. automatyki kapturowej Provenzano i jego zespół urzekł znakomity rezultat mycia, który można uzyskać za pomocą M-iClean H: „MODUŁ GiO uzdatnia twardą wodę z Baden-Baden. A sama zmywarka jest niesamowicie wydajna. Po włączeniu programu 3 można niemal usłyszeć, jak filiżanki do espresso „fruwają”” — uśmiecha się szef kuchni, relacjonując swoje doświadczenia z nowymi wydajnymi zmywarkami firmy MEIKO. „Program nadaje się do największych zabrudzeń i funkcjonuje tak dobrze, ponieważ ramię myjące dysponuje w końcu odpowiednim ciśnieniem”.

  Również orurowanie ze stali szlachetnej nie umknęło uwadze szefa kuchni: „Jeżeli ze względu na zepsuty wąż nastąpiłaby awaria, byłoby to prawdziwą katastrofą! Powiedzenie „Więcej nie wolno już stawiać” jest dozwolone wyłącznie w kasynie!”

  Umkehr-Osmose-Anlage - GiO-Modul
  System odwróconej osmozy do zmywarek

  Technologia MODUŁU GiO firmy MEIKO jest dostępna w formie dostarczanych kompaktowych systemów lub zintegrowanych systemów odwróconej osmozy.