Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Nowa zmywarka kapturowa i zmywarka do szkła dla lokalu Weeping Willow

  Pub Weeping Willow jest zadowolony z jakości zmywarek i usług firmy MEIKO

  Zamknięty od prawie trzech lat wiejski pub został ponownie otwarty po tym jak zyskał zupełnie nowe oblicze. Architekt Peter Romaniuk osobiście zainteresował się zabytkowym budynkiem z XVI wieku i wraz z żoną, znaną florystką Paulą Pryke, kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego, stworzyli przyjazne rodzinom miejsce, które zdobywa uznanie dzięki serwowanym tam potrawom.

  Najważniejsze elementy tego miejsca, które przyjazne jest także dla psów, to jasny i przytulny wystrój, wygodne meble, bar zaprojektowany tak, by podawać piwo na jednym a szampana na jego drugim końcu oraz w pełni otwarty obszar kuchenny ze stołem szefa kuchni.
  Różowa oświetlona świecami sala Raspberry Room to miejsce, w którym odbywają się prywatne spotkania, podczas gdy główna jadalnia to mieszcząca do 60 osób dobudówka z widokiem na ogród.

  Lokal położony jest w Barrow, niedaleko Bury St Edmunds i blisko drogi A14, a szefem kuchni jest w nim miejscowy celebryta Nick Claxton-Webb.

  Projekt został stworzony a instalacja urządzeń gastronomicznych przeprowadzona przez Rega Dawsona z Dawson Design Projects. Reg Dawson wybrał zmywarkę do szkła MEIKO FV40.2 G-GiO przeznaczoną do baru oraz zmywarkę kapturową UPster H500 do kuchni i wstawił ją w odseparowanym kącie, poza zasięgiem wzroku klientów. Kaptur zmywarki UPster H500 został zaprojektowany tak, aby odprowadzać parę do tyłu, z dala od operatora.

  „Żaden lokal nie powinien działać bez korzystania z dobrodziejstw odwróconej osmozy, a MEIKO GiO to najlepsze rozwiązanie w tym zakresie”

  mówi Reg Dawson. „Za urządzenia MEIKO płacisz więcej, ale jest ku temu dobry powód”. MEIKO to firma, z którą współpraca jest łatwa, ich urządzenia zapewniają doskonałe wyniki, są niezawodne i po instalacji nie trzeba wzywać pomocy technicznej, w przeciwieństwie do rozwiązań innych producentów, z którymi miałem do czynienia.

  „MEIKO to dobry wybór”.