Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Gastronomie

  Świeża ryba w dawnej szkole surfingu

  Atmosfera na luzie, świeże owoce morza i doskonała obsługa – to wszystko czeka na gości The Herring

  The Herring Room, jedna z pięciu najlepszych restauracji miejscowości w miejscowości Manly w Nowej Południowej Walii, zawsze może liczyć na znakomite recenzje za wysokiej jakości kuchnię serwowaną w stylu bistro w niezobowiązującym otoczeniu.

  Jej właściciele to małżeństwo Angela Heracleous i Rodney Walsh, którzy wcześniej zarządzali cenionym lokalem The Sardine Room, a teraz w nowym miejscu – dawnej szkole surfingu – postanowili stworzyć restaurację dla miejscowych.

  "Możesz nakarmić dowolną ilość turystów, ale to dzięki mieszkańcom twój lokal może się utrzymać", jak mówi Angela. Zarówno turyści jak i miejscowi czują się znakomicie w tej rodzinnej restauracji.

  Szkoła surfingu już nie działa, ale nadal panuje tu zrelaksowana atmosfera. Klienci cenią sobie zaciszne podwórze, otwartą kuchnię, znakomitą obsługę i oczywiście menu.

  Właściciele The Herring Room zawsze doskonale wiedzą, skąd pochodzą ich owoce morza. Są one pozyskiwane ze zrównoważonych i przyjaznych środowisku farm w Australii i Nowej Zelandii. Angela Heracleous jest dumna z tego, że pozyskuje najświeższe owoce morza z targu rybnego w Sydney. Serwuje one miejscowy gatunek langusty, QLD Moreton Bay Bug z sałatką, nowozelandzkie lucjany z czerwonym sosem curry, jak również talerze owoców morza dla dwóch osób, pełne takich delikatesów jak lokalne ostrygi, miniaturowe kalmary TAS z pieprzowym aioli, małże Port Lincoln SA w sosie puttanesca z chili, sardele, kapary z oliwkami i wiele innych dań. Jej goście doceniają ogromną różnorodność i znakomitą jakość potraw.

  Najwyższej jakości delikatesy muszą być rzecz jasna odpowiednio podane.

  "Zainstalowaliśmy zmywarki MEIKO, ponieważ nie byliśmy zadowoleni z poprzednio stosowanych marek. Nigdy nie żałowaliśmy tego wyboru." Właściciele restauracji najbardziej cenią sobie to, że mogą liczyć na powtarzalny, doskonały rezultat mycia. Wszystkie trzy zmywarki M-iClean U są wyposażone w MODUŁ odwróconej osmozy GiO. Dwie maszyny są eksploatowane w The Herring Room, a trzecia w należącym do tych samych właścicieli lokalnym barze Troubadour, również zlokalizowanym w Manly.

  Oprócz cichej pracy, zmywarki te charakteryzują się również tym, że niezwykle łatwo je czyścić. W końcu oszczędność czasu to w tym biznesie największa korzyść, ponieważ nie trzeba spędzać długich minut na polerowaniu.

  Po ponad 20 latach w branży, Angela Heracleous jest więcej niż zadowolona z jakości usług MEIKO. Jest to najlepszy serwis, z jakim kiedykolwiek się spotkaliśmy.

  "Mamy świetne doświadczenia ze współpracy z MEIKO, niezależnie od tego, czy jest to najwyższa kadra kierownicza, czy też technicy serwisu. Jest to wielka rzadkość w przypadku tak dużych, renomowanych firm."

  Bycie do dyspozycji, gdy pojawi się taka potrzeba, to jeden z mocnych punktów MEIKO, co doceniają klienci.

  "Jest to coś, co małe firmy zauważają i zawsze cenią. Po prostu wiemy, że dla MEIKO jesteśmy ważni!"