Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Dee Why RSL

  Jeden z największych klubów działających w Sydney

  Dee Why RSL w Australia

  "Używanie najnowszej technologii takiej jak M-iClean jest dla nas bardzo ważne. Jest ona bardzo wydajna, potrzeba mniej pracy, aby zapewnić lśniące szkło."

  Klub Dee Why RSL jest położony na jednej z najpiękniejszych plaż Sydney. Klub jest niezwykle dumny, że może zaoferować 47 000 członków szeroki wybór posiłków i część rozrywkową. Miejsce można wynająć na bardzo różne imprezy, w tym konferencje dla społeczności i firm, wesela i imprezy edukacyjne.

  Za kulisami stoją Bruce McLean i Greg Costello, którzy rozmawiali z firmą MEIKO o tym, co jest decydujące w wyborze rozwiązania z zakresu mycia w przypadku wykonywanych przez nich rocznie 12 milionów operacji związanych z posiłkami i napojami. Z 4 restauracjami i 6 barami, ponieważ klub rozwija się, więc wzrasta liczba nakryć, które podajemy codziennie, tłumaczy Bruce. Znaczenie posiadania najbardziej zaawansowanej dostępnej technologii w naszych kuchniach i barach, ma znaczenie, aby uzyskać wydajność i zapewnić szybką i naprawdę dobrą obsługę naszym klientom. Tylko nasze bistro dostarcza 365 000 nakryć rocznie.

  Pierwsze wrażenie było takie, że firma MEIKO dostarczyła najnowocześniejsze, wyjątkowe wyposażenie wraz z pełnym wsparciem.  Na początku kupiliśmy trzy zmywarki, ich liczba wzrastała i pod koniec tego roku w całym klubie będziemy mieli tylko wyposażenie MEIKO. Korzystanie z najnowszej technologii takiej jak M-iClean w klubie jest dla nas bardzo ważne. Jest ona bardzo wydajna, potrzeba mniej pracy, aby zapewnić lśniące szkło, jest bardzo cicha i personel wspaniale ją zaakceptował. Musimy mieć niezawodne wyposażenie w klubie, w którym nie możemy tolerować awarii. Jest w nim po prostu zbyt duży ruch.  Zmywarki MEIKO są bardzo solidne i nie psują się, mamy mniej interwencji serwisowych, a dozowanie środków chemicznych jest ograniczone, co zmniejsza koszty. Tak jak wspomniałem, urządzenie jest również bardzo łatwe w obsłudze. 

  Zawsze rekomendowałbym wyposażenie MEIKO jako całościowe rozwiązanie przewyższające konkurencję. Szeroki zakres produktów umożliwia dostosowanie do każdej sytuacji w klubie. Uważam, że to bardzo wydajny i ekonomiczny sposób dostarczania produktu dla naszych członków i być może członków innych klubów. 

  Z drugiej strony Greg koordynuje codzienne prace konserwacyjne, które są konieczne w przypadku całego wyposażenia i działalności w ramach DYRSL Group.  Zatrudnionych jest 7 wysoko wykwalifikowanych licencjonowanych sprzedawców, którzy zapewniają płynne działanie klubu. W przypadku zainstalowanych 12 zmywarek do szkła i 3 dużych zmywarek taśmowych MEIKO najważniejsze to mieć niezawodnych serwisantów.  Moje relacje zawodowe z „oazą MEIKO” opisałbym słowami: „lepiej być nie może”.