Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Brauhaus zum Ritter

  Zmywarka kapturowa M-iClean H ułatwia integrację w tym miejscu

  150 000 do 200 000 gości rocznie w restauracji z browarem: wcale nie musi to być Monachium. W mieście Schwetzingen, położonym w Badenii-Wirtembergii, w restauracji Brauhaus zum Ritter bez trudu wydaje się 1600 posiłków w całkiem zwyczajnym Dniu Ojca. Rocznie warzy się tu 2000 hektolitrów piwa. Tradycja, której korzenie sięgają roku 1831. „Tak długo Ritter jest już gospodą - historia, z której jesteśmy dumni i z powodu której staramy się, by każdy gość bez wyjątku czuł się u nas jak wśród przyjaciół", wyjaśniają właściciele, Beatrice Schott-Armbruster i Thomas Armbruster.

  Małżeństwo właścicieli Armbruster chce być dobrym gospodarzem i pracodawcą z sercem dla 40-osobowego zespołu. Zatem: „Ostrych tonów w naszej kuchni nie ma", postulują szefowie. Zamiast tego zgrana, różnorodna drużyna złożona z pracowników serwisu i kuchni jest tyglem, w którym stapiają się odmienne narodowości - przestrzenią społecznego współżycia, która zapewnia miejsce również słabszym członkom społeczeństwa. Przykładem jest Flavius Gerth. Ten młody człowiek bierze udział w projekcie kooperacyjnym Akademii Himmelreich i Dzieła Diakonicznego Breisgau-Hochschwarzwald - uznanego przez państwo ośrodka integracyjnego z hotelem, restauracją oraz akademią dla ludzi niepełnosprawnych. Pracują oni w gastronomii i mogą czerpać radość z edukacji, zdobywania kwalifikacji i rozwoju projektu pod znakiem integracji.

  Flavius Gerth lubi swoją pracę w zmywalni kuchni restauracji z browarem Zum Ritter. Znajduje się tam całkiem nowa zmywarka M-iClean H firmy MEIKO, którą ten młody człowiek potrafił od pierwszej chwili obsługiwać intuicyjnie. Właśnie ze względu na ograniczone umiejętności poznawcze Flaviusa chcemy dać mu szansę i zatrudnimy go również po zakończeniu czasu nauki w akademii", Thomas Armbruster jest przekonany o słuszności tej decyzji. Zastępca szefa kuchni, Marc Klever, uśmiecha się, gdy widzi Flaviusa Gehrta przy nowej zmywarce wyposażonej w funkcję automatycznego otwierania kaptura i cieszy go entuzjazm, z jakim ten młody człowiek podchodzi do pracy przy myciu przedmiotów:

  „Wszyscy zachwycamy się nowym urządzeniem, ponieważ pozwala ono na znacznie szybszą i łatwiejszą pracę i sprawia"

  „..., że dzięki nowej technologii warunki panujące w kuchni są teraz lepsze również pod względem fizycznym: nie jest tak gorąco!"

  Sprawna praca, którą umożliwia zmywarka M-iClean H, to kolejna zaleta obok niezawodności i stałego poziomu wartości zużycia, którą szczególnie ceni Marc Klever: „Tak wieli ruch jak w ostatnim Dniu Ojca doprowadza nas w pewnym sensie do granic wytrzymałości. Jednak odkąd w zmywalni pojawiło się nowe urządzenie firmy MEIKO całkiem się to zmieniło!"