Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Bowcliffe Hall

  Bez ręcznego polerowania we wpisanym na listę brytyjskich zabytków Bowcliffe Hall

  „Zmywarki do szkła i naczyń MEIKO są znacznie lepsze od wszystkiego, co spotkałem” – mówi Topham.

  Posiadłość Bowcliffe Hall ma bogatą historię. Majątek w pobliżu Wetherby wpisany na listę zabytków klasy II to prestiżowe miejsce na konferencje, wesela i inne uroczystości. Wśród jej poprzednich właścicieli był pionier brytyjskiego lotnictwa – Robert Blackburn.
  Inżynier który zbudował swój pierwszy samolot w 1909 roku, zaledwie sześć lat po pierwszym locie braci Wright.
  Niemal wiek później Bowcliffe Hall przedstawia swój ośrodek Blackburn zbudowany w kształcie skrzydła jednego z tych pierwszych samolotów.

  Pomysł zbudowania ośrodka o kształcie wielkiego skrzydła dwupłatowca ukrytego w lasach i wypełnionego wyposażeniem o tematyce lotniczej, takim jak stół wykonany z nowoczesnego aluminiowego skrzydła i bar wykonany z osłony silnika, wyszedł od przedsiębiorcy Jonathana Turnera. Chciał w ten sposób uczcić dziedzictwo Bowcliffe, głównej siedziby swojej firmy – The Bayford Group, która zajmuje się energią, kartami paliwowymi, inwestycjami i nieruchomościami, ochroną środowiska i handlem elektronicznym.

  John Topham, poprzedni zdobywca tytułu najlepszego szefa kuchni w pubie w Wielkiej Brytanii, zarządza cateringiem, prowadząc zarówno wydarzenia, jak i restaurację dla najemców biznesowych posiadłości.

  Restauracja Bowcliffe używa dwóch podblatowych zmywarek do szkła FV40.2G GiO oraz kapturowej zmywarki do naczyń DV 80.2 GiO dostarczonych i zamontowanych przez dystrybutora produktów MEIKO – firmę Port Catering z siedzibą w Blackpool.

  John Topham mówi, że wybrał zmywarki MEIKO: „Po długich poszukiwaniach doszedłem do wniosku, że urządzenia MEIKO zmywają najlepiej"

  „Chciałem mieć pewność, że nie będziemy spędzać mnóstwa czasu na polerowaniu szklanych naczyń Riedel i delikatnej porcelany wykonanej ręcznie” – wyjaśnił.
  „Porównałem produkty wielu producentów i rozmawiałem z kolegami z branży. Zmywarki MEIKO były chyba we wszystkich dobrych obiektach i miały świetne rekomendacje."

  „Serwis i wsparcie były również pierwszorzędne. Na przykład brakowało nam koszy do zmywania – zgubiliśmy je podczas prac renowacyjnych – wytłumaczyłem więc problem Lee Hackettowi, regionalnemu kierownikowi sprzedaży w MEIKO, i następnego dnia zjawił się z nowym zestawem. Dla mnie to wspaniały przykład obsługi klienta.”

  Topham posiada również zlokalizowany w pobliżu Ferrensby dawny XVIII-wieczny zajazd, a teraz pięciogwiazdkową restaurację z koktajlbarem oraz hotel The General Tarleton Inn. Korzysta również z kapturowej zmywarki do naczyń DV 80.2 G GiO z wbudowanym modułem odwróconej osmozy – ale tym razem wraz z wyjątkową, trzyletnią gwarancją firmy MEIKO „bez rachunków”.

  „Zmywarki do szkła i naczyń MEIKO są znacznie lepsze od wszystkiego, co dotychczas spotkałem. Zwiększyłem pierwotne wymagania techniczne dla zmywarek do naczyń w Bowcliffe, aby obejmowały urządzenia MEIKO, ale nie miałem środków na dodanie trzyletniego pakietu bez rachunków” – mówi Topham. „W kwestii mojego pubu to było jednak oczywiste. Tygodniowo możemy podawać 1500 posiłków a ponieważ jesteśmy tak bardzo zajęci, chcę tego, co najlepsze.”