Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Benugo w Savill Garden

  Podwójny kosz do restauracji Benugo w Savill Garden, Windsor Great Park

  Firma Fulcrum Commercial Kitchens wybrała zmywarkę Meiko na podwójne kosze i rozwiązania podblatowe wykorzystujące moduł odwróconej osmozy GiO dla restauracji Benugo w ogrodzie Savill Garden, w Windsor Great Park, położonym sześć mil od zamku Windsor.

  Ogród Savill Garden, wpisany na listę zabytków Klasy I, mieści 35 akrów połączonych ogrodów, w tym Hidden Gardens, Spring Wood, Summer Gardens, New Zealand Garden, Summer Wood, The Glades, Autumn Wood oraz Winter Beds.

  Restauracja Savill Garden Kitchen stanowi część wyjątkowego centrum dla gości, wyposażonego w drewniany dach łupinowy (modrzew i dąb) nad pozbawioną kolumn przestrzenią o wymiarach 120 m x 30 m. Budynek, który zdobył wiele nagród, mieści sklep, szklarnię, szkółkę, restaurację, sale wykładowe oraz duży zewnętrzny taras z miejscami siedzącymi.

  Specjalnością kuchni jest pizza z dwóch opalanych drewnem, pokrytych miedzią pieców. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.benugo.com

  Obiekt został ukończony w 2006 roku, aby obsłużyć rocznie 200 000 gości, ale od tego czasu ich liczba potroiła się do ponad 700 000 gości rocznie. W 2017 roku firma Fulcrum Commercial Kitchens zakończyła renowację przeciążonych obiektów cateringowych.

  Dyrektor firmy Fulcrum, David Burnett, wyjaśnia przyczyny wybrania zmywarki DV 200.2 GiO AirConceptFV 40.2 G GiO.

  „Zastępowaliśmy małą zmywarkę taśmową i szczytowy okres wymagał bardziej solidnego urządzenia klasy premium. Wybrano zmywarkę na podwójne kosze, aby zapewnić oszczędność energii i wody bez obniżania przepustowości wymaganej dla restauracji z tak dużym ruchem.

  „Ten obszar potrzebował również wydzielonej części do zmywania szkła, aby cały proces zmywania odbywał się w tym samym obszarze.”

  „Ponieważ sensowna była już wymiana powietrza w obszarze względnie otwartej kuchni, zdecydowałem o dodaniu opcji odzyskiwania ciepła AirConcept Meiko, abyśmy mogli całkowicie pozbyć się wentylacji z użyciem specjalnych górnych okapów. Dzięki temu powstało mniej duszne otoczenie z nowym sufitem z białych paneli od ściany do ściany.

  „Ostatecznie moduł odwróconej osmozy GiO w obydwu urządzeniach uprościł obsługę dla personelu i zminimalizował ryzyko wszelkich zdarzeń związanych z kamieniem.”

  Punkt2 AirConcept M-iQ
  Odzysk ciepła: dobry klimat wewnętrzny, lepsza wydajność

  Opcja odzysku ciepła zapewnia odpowiedni klimat wewnętrzny i lepszą wydajność energetyczną.