Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Gastronomie

  Belton Garden Centre

  Tradycyjne wartości dla centrum ogrodniczego

  Kawiarnia i restauracja centrum Belton Garden Centre słyną z jakości przygotowywanych na miejscu posiłków

  Centrum Belton Garden w pobliżu Grantham zmieniło dostawcę zmywarek, wymieniając trzy nowe zmywarki kapturowe zainstalowane podczas renowacji w 2014 roku w swojej kawiarni i restauracji, które mieszczą razem z dodatkowymi miejscami na zewnątrz 250 osób i podają ponad 5000 posiłków tygodniowo.

  Trzy zmywarki zainstalowane w 2014 roku pochodziły od niemieckiego konkurenta firmy MEIKO. Jedna z nich była wyposażona w funkcję zmywania z użyciem odwróconej osmozy, która zapewnia lśniące naczynia szklane, a zwłaszcza sztućce.

  Centrum Belton Garden jest w posiadaniu rodziny Elkington i jego dyrektor, Karen Elkington, wyjaśniła powody zmiany dostawcy zmywarki.

  „Byli po prostu niesolidni; problem gonił problem. Technicy byli wzywani dwa, trzy razy w tygodniu, a czasami dzień po dniu.”

  „Zmywarka to dla zajętych firm, takich jak nasza, najważniejsza część kuchni. Jeżeli zmywarka ulegnie awarii, nie mamy innego wyjścia, jak tylko przerwać wydawanie posiłków, ponieważ nie mamy już czystych naczyń.”

  „Technicy, którzy przychodzili naprawić moduł odwróconej osmozy, nie mieli pojęcia, jak to zrobić, a sprawy przybrały tak zły obrót, że dostawca dał nam dodatkowo rok gwarancji.”

  Okres rozszerzonej gwarancji zakończył się na początku 2017 roku i dostawca zmywarek chciał zaoferować centrum Belton nową umowę serwisową, aby w dalszym ciągu konserwować trzy zmywarki.

  „Choć producent do tego czasu konserwował swoje zmywarki przy pomocy swoich techników i z użyciem własnych części zamiennych, chciał, abyśmy dodatkowo zapłacili za »przywrócenie zmywarek do właściwego stanu«, zanim podpiszemy nową umowę serwisową.”

  „Wtedy zdecydowaliśmy, że nie chcemy tych zmywarek, naprawionych lub też nie, nawet gdyby były za darmo!”

  Centrum Belton Garden Centre jest częścią większej grupy i jej inny oddział w Ruskington z powodzeniem przez wiele lat użytkowała zmywarki MEIKO.

  Jak na ironię, w czasie renowacji przeprowadzonej w 2014 roku centrum Belton pierwotnie było zainteresowane zainstalowaniem systemu zmywającego MEIKO, ale dystrybutor wyposażenia cateringowego, który zaprojektował i zamontował nowe urządzenia cateringowe, przekonał do wyboru innego dostawcy.

  W centrum Belton jest teraz zainstalowana zmywarka z transportem koszowym MEIKO UPster K-M250 i zmywarka kapturowa MEIKO DV 80.2 GiO AC.

  „Wybraliśmy zestaw MEIKO, ponieważ wiedzieliśmy już, że zmywarki MEIKO są niezawodne, a wsparcie serwisowe dobre” – mówi Karen Elkington.

  „Omówiliśmy opcje zmywarki z regionalnymi dyrektorami sprzedaży firmy MEIKO, Peterem Nimmo i Rossem Gennerem, którzy dobrze doradzili nam w kwestii wydajności.”

  „Kupiliśmy również pięcioletnią rozszerzoną gwarancję firmy MEIKO.”

  „Zmywarki okazały się niezawodne i nie mamy z nimi większych problemów. Drobne problemy ze zmywarką w naszym oddziale Ruskington zostały rozwiązane za pierwszym razem.”

  „MEIKO to dobra firma, która posiada wyspecjalizowanych i miłych pracownikami z którymi można współpracować. W końcu zapewniają doskonałe wsparcie.”