Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution
  Icon Gastronomie

  Sieć restauracji Au Bureau zaufała MEIKO

  M-iClean H dopasowuje się do brytyjskich standardów

  Au Bureau Hero

  Od tego lata nasza maszyna M-iClean H pracuje w eleganckiej atmosferze tradycyjnego, angielskiego pubu. W Perreux sur Marne otwarto mianowicie nowy lokal franczyzowy „Au Bureau”.

  W tej przyjemnej atmosferze goście mogą zrobić sobie przyjemną przerwę o każdej porze dnia. W tym nietypowym, przyjaznym pubie przygotowano i zaprojektowano wiele pomieszczeń. Tradycyjny bar to nieodzowny znak tego lokalu, wysokie stoły i krzesła zapraszają gości do zajęcia miejsca i zamówienia aperitifu. Kącik VIP z wygodnymi ławkami to idealne miejsce na spokojne rozkoszowanie się jedzeniem w gronie rodziny i znajomych. A na dużym tarasie można korzystać z pięknej pogody i rozkoszować się smakiem świeżo serwowanego piwa beczkowego, ulubionego napoju z karty napojów.

  Otwarty przez 7 dni w tygodniu lokal „Au Bureau” oferuje zwyczajną, ale hojną kuchnię. W obszernym menu można znaleźć burgery i kanapki, a także smakołyki nieodzowne w każdym pubie. Dysponując 110 miejscami, „Au Bureau” serwuje jedzenie dwa razy dziennie. Każdego miesiąca serwuje się jedzenie dla 3000, a nawet 5000 gości. Aby podołać codziennej pracy w zmywalni, „Au Bureau” potrzebował niezawodnego i wydajnego wyposażenia. Z tego powodu wybrano firmę MEIKO. Touron wyposażył już inny ze swoich lokali – Café Leffe w Bourg-la-Reine – w zmywarkę do szkła M-iClean GiO z wbudowanym modułem odwróconej osmozy „Ponieważ byłem bardzo zadowolony z wydajności maszyny, a także ze stosunków z firmą MEIKO, w momencie otwierania lokalu franczyzowego „Au Bureau” chciałem oczywiście ponownie oprzeć się na wiedzy tej firmy.” W odpowiedzi na wymagania tego biznesmena nasz kierownik ds. dystrybucji – Sabine Betirac – zaoferował dwie maszyny z serii M-iClean, nowej generacji profesjonalnych zmywarek MEIKO, które reprezentują harmonijne połączenie nowoczesnej technologii zmywania i innowacyjnego wzornictwa. W barze zainstalowano M-iClean UM GiO z modułem odwróconej osmozy. Natomiast w zmywalni, w formie przedpremiery, zastosowano naszą najnowszą innowację  M-iClean H.

  Rewolucyjny, automatyczny kaptur w połączeniu z automatycznym wykrywaniem kosza przekonały Laurenta Tourona. Te cechy umożliwiły osiągnięcie lepszego stopnia wydajności. Marvin potwierdza, że zmywarka „Au Bureau” jest w stanie zaoszczędzić na jeden proces zmywania nawet 5 minut czasu. Jest to jedna z głównych zalet automatycznego systemu. Podczas gdy maszyna automatycznie wykonuje cykl mycia, można już przygotować kolejny koszyk z naczyniami. Jednak samo działanie zmywania jest nieporównywalne z innymi, co też podkreśla Marvin: „Przy tej maszynie wystarczy, jeżeli przed umieszczeniem kosza na naczynia zostanie on tylko przepłukany, a naczynia są po umyciu całkowicie czyste. Natomiast w przypadku innych maszyn musiałem gruntownie wyszorować naczynia, zanim umieściłem je w zmywarce, a zmywarka musiała czasami wykonać nawet dwa cykle, aby w efekcie końcowym naczynia były czyste.”

  Jako użytkownik Marvin wie także, jak ważna jest ergonomia maszyny. Dzięki automatycznemu kapturowi oraz ekranowi dotykowemu na wysokości oczu ciągle powtarzane czynności ręczne nie wymagają wysokiego nakładu siły. „Na koniec dnia moje ramiona i plecy nie bolą mnie już tak bardzo jak wcześniej. Nie muszę otwierać i zamykać kaptura maszyny oraz nie muszę naciskać przycisku uruchomienia. Maszyna robi wszystko za mnie, a ja nie muszą już nic robić” – opowiada Marvin. Nawet jeżeli na początku pojawiło się kilka trudności z programowaniem maszyny za pomocą ekranu dotykowego, teraz Marvin jest całkowicie zadowolony z wyboru M-iClean H. „To naprawdę wspaniała maszyna!” – podkreśla z zachwytem. Dzięki nowoczesnej technologii M-iClean H to maszyna bardzo przyjazna dla użytkownika.