Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Technologia zmywania w gastronomii

  Stal szlachetna to pierwszy wybór: Prostota. Czystość. Błysk. Trwałość.

  W branży konstrukcji maszyn dostępna jest niezliczona ilość materiałów, my jednak zawsze stawiamy na stal szlachetną. Jest ona całkowicie higieniczna, wytrzymała i trwała. Jest to tzw. „wieczny” surowiec, a to bardzo wyjątkowa cecha. Do tego jest ona bardziej wartościowa i trwała niż inne surowce. Koniec końców chcemy dostarczać naszym klientom tylko rozwiązania najlepsze dla gastronomii i środowiska.

  Dowiedz się więcej

  Walka z parą: czyli dlaczego chłodne kuchnie mają są lepiej.

  Na wielu zmywakach jest wciąż gorąco, duszno i parno. Czas położyć temu kres! Efektywne odzyskiwanie ciepła zapewnia optymalny klimat pomieszczenia i zdrowe warunki pracy, a tym samym jest dla personelu czynnikiem motywującym.

  Dowiedz się więcej

  Więcej miejsca! Walka o każdy centymetr przestrzeni na zmywalni

  Przestrzeń w gastronomii jest na wagę złota, każdy centymetr ma znaczenie. A wymiana zmywarki stanowi często wyzwanie planistyczne i logistyczne. Firma MEIKO chętnie je podejmuje: pomagamy naszym klientom od samego początku za pomocą oprogramowania planistycznego i techniki CAD. Dzięki temu nic już nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z najnowocześniejszej technologii zmywania.

  Dowiedz się więcej

  Nagrody i wyróżnienia
  Lubimy doceniać jakość: czy to jedzenia, obsługi, czy też technologii zmywania.

  Nieskromność nie jest dobrze postrzegana – dlatego najbardziej lubimy, gdy inni testują i krytycznym okiem oceniają naszą technologię. Lista wyróżnień i nagród jest bardzo długa. Zapraszamy do zapoznania się z nią. A my w tym czasie zajmiemy się tym, co potrafimy najlepiej: rozwojem, projektowaniem i ulepszaniem. Do następnej nagrody.

  Zamów ofertę

  Kitchen Innovations Award
  Czyste rozwiązania dla gastronomii
  Historie sukcesu
  Poznaj naszą historię
  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję