Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  One Event Management

  Otrzymaliśmy kilka ofert na nowy system do zmywania naczyń i oferta MEIKO nie była najtańsza.

  Paul Brain jest kierownikiem ds. logistyki w firmie One Event Management. Po zamontowaniu nowej zmywarki z transportem koszowym obsługującej centralną jednostkę produkcyjną oraz dział eventów firmy One Event Management, napisał on komentarz dotyczący Petera Nimmo, regionalnego dyrektora sprzedaży firmy MEIKO.

  Brain kontynuuje: „Firma MEIKO zadała sobie trud i poświęciła czas na bezpośrednie szczegółowe wyjaśnienie klientowi, co zawiera jej oferta. Niektóre inne firmy po prostu zadzwoniły i zapytały „jak wypadła oferta?”.

  „Odwiedziny miejsc w celu obejrzenia w działaniu porównywalnych systemów doprowadziły do doprecyzowania naszych wymagań. System uzdatniania wody z wykorzystaniem odwróconej osmozy spodobał się z powodu oszczędności na kosztach pracy. Moglibyśmy na przykład zatrudnić po wydarzeniu do 20 osób polerujących naczynia szklane, więc inwestycja w wysokości 7000 funtów została uznana za rozsądną. Oferta rozszerzonej gwarancji firmy MEIKO była w istocie najatrakcyjniejsza, nikt inny nie mógł zaproponować za tę cenę oferty dorównującej ofercie MEIKO.”

  Od tego czasu firma MEIKO dostarczyła system zmywania naczyń dla wycieczkowca rzecznego The Silver Sturgeon firmy One Event Management.

  „Proces przebiegał bardzo płynnie” – kontynuuje Brain. „Do tej pory montaż nowej zmywarki do naczyń na statku rzecznym przebiegał zawsze problematyczne, ale firma Meiko wyprzedza konkurencję, a krótki czas reakcji oraz planowanie z wyprzedzeniem umożliwia rozwiązywanie zagadnień, zanim staną się one faktem.”