Kontakt
Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Skuteczny outsourcing higieniczny dzięki MEIKO

  Naczyń nie trzeba myć tam, gdzie się spożywa

  Pracownicy i wyposażenie techniczne w obszarze zmywania w restauracjach, barach, hotelach czy centrach konferencyjnych należą oczywiście do podstawowych kompetencji gastronomii – a z drugiej strony niekoniecznie. Z tego powodu CleanMark Solutions Pte Ltd. w Singapurze oferuje to w postaci usługi.

  CleanMark pakują używane naczynia w niebieskie pudełka i dostarczają specjalistom od zmywarek do naczyń. Angeline Ang jest dyrektorem zarządzającym singapurskiej firmy i wybrała zmywarki do naczyń MEIKO: „Korzystamy z maszyny typu M-iQ im, która przez firmy cateringowe największych linii lotniczych również jest uznawana za najlepszą w swojej klasie”. Zmywarki przelotowe M-iQ zmywają blisko 100 000 naczyń w ciągu dnia. „Obecnie tworzymy zdolności produkcyjne, które pozwolą zwiększyć wydajność o 100%”, wyjaśnia ostatni zakup kolejnej zmywarki przelotowej M-iQ

  Według Angeliny Ang popyt na możliwość outsourcingu zmywarek szybko rośnie. "W godzinach szczytu brakuje zarówno pracowników, jak i sprzętu, dlatego nawet hotele i centra kongresowe lubią korzystać z infrastruktury higienicznej CleanMark Solutions i MEIKO. Małe i średniej wielkości restauracje wolą skupiać się na gościach niż na brudnych naczyniach, dlatego zdają się na nas.

  CleanMark Solutions ma również rozwiązanie dla klientów muzułmańskich. Firma ma swój własny dział ze zmywarkami do naczyń, które myją tylko halal. Angeline Ang jest pewna, że wybrała właściwą drogę, a jej sukces również dowodzi, że podjęła właściwą decyzję: „Myślę, że pójście naprzód oznacza, że nie sprzedaje się powyżej ceny. Zdecydowaliśmy się przekonać naszych klientów innowacyjnością i szybkością”.