Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Catering

  Duże kosze i pojemniki, świetny wynik zmywania

  Różnorodność jest na porządku dziennym w cateringu: nieporęczne pojemniki, kontenery, duża ilość szklanek — w tej branży można znaleźć wszystko. A MEIKO zapewnia ciągłe zmywanie.

  Dowiedz się więcej

  Prosta obsługa nie potrzebuje zbędnych opisów

  Zmieniający się personel, różne uwarunkowania i kultury — zmywarki MEIKO są optymalnie przygotowane. Intuicyjna obsługa one-touch i jasna symbolika wyświetlacza czynią obsługę maszyn niezmiernie łatwą.

  Dowiedz się więcej

  Historie sukcesu
  Poznaj naszą historię
  Czyste rozwiązania dla cateringu
  Zwycięzcą zostaje... MEIKO
  Oferujemy Państwu niezawodną technologię zmywania w cateringu

  Gdy zachodzi potrzeba załatwienia wielu spraw na raz, czasu jest niewiele, a wynik musi najlepszy, technologia MEIKO stawia czoła zadaniom w cateringu. Filiżanki, talerze, szkło, kosze – brak czasu na sortowanie, wszystko musi znowu być szybko czyste. A nawet więcej: musi sprostać najwyższym standardom higieny. Dodatkowe sekcje namaczania i łuki strumieniowe nie zatrzymają się również przed najgorszymi, zaschniętymi resztkami jedzenia. Koncepcje oczyszczania ułatwiają życie. Oprócz tego użytkowanie technologii zmywania firmy MEIKO dzięki niebieskiej koncepcji obsługi jest dziecinnie proste – jest to ważne w szczególności wtedy, gdy w obszarze zmywania mają Państwo do czynienia z wielokulturowością.

  Zamów ofertę

  MEIKO Preis Catering Star
  Kitchen Innovations Award
  Catering Star 2017
  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję