Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Catering lotniczy

  Tylko szybko - zmień nakrycie!

  Dobre planowanie to połowa sukcesu, ale jeszcze lepsza jest maksymalna elastyczność. Taka jest codzienność w portach lotniczych. Jak dobrze, że zmywarki MEIKO są na to perfekcyjnie przygotowane.

  Dowiedz się więcej...

  Latanie bez ograniczeń – ale przy redukcji kosztów.

  Na pokładzie liczy się każdy gram wagi, na ziemi każda kropla wody i środków chemicznych oraz oczywiście niskie zużycie energii: profesjonalne zmywarki firmy MEIKO są mistrzami świata w oszczędzaniu zasobów. Aby koszty nie były zbyt wysokie.

   

  Wszystko zmienia się błyskawicznie, również w przypadku cateringu – typowy port lotniczy.

  Zmienia się załoga, następuje rotacja personelu, zmienia się serwis – zmywarki MEIKO pozostają te same. Technika, której obsługa jest łatwa i przejrzysta. Niezależnie od tego, która zmiana właśnie pracuje. Pracuje niezawodnie, również w zakresie serwisu i konserwacji.

  Dowiedz się więcej...

  Czyste rozwiązania dla cateringu lotniczego
  Zwycięzcą zostaje... MEIKO
  Idealnie dostosowana do procesów w cateringu lotniczym: technologia zmywania MEIKO

  Czasy postoju na lotniskach to najdroższy czas dla linii lotniczych. Zatem procesy wdrożone na lotniskach na całym świecie ulegają przyspieszeniu. Dotrzymać kroku musi również technologia zmywania. Cykle pracy wynoszące 20 godzin na dobę nie stanowią dlatego żadnego problemu – technologia zmywania MEIKO oznacza najwyższy stopień bezawaryjności nawet w przypadku produktów o bardzo długiej żywotności. Koszty energii, wody i koszty eksploatacyjne są przy tym bardzo przejrzyste, ponieważ technologii odzyskiwania ciepła i niemieckiej sztuce inżynieryjnej firma MEIKO wyznacza wzorce pod względem zużycia. Dotyczą one również kwestii higieny, ponieważ zachowujemy najwyższe standardy.

   

  Zamów ofertę

  Mercury Award 2014
  Serwis i dane kontaktowe
  Potrzebuję

  Lśniące umyte przedmioty – bez kompromisów.

  W chmurach obowiązują całkiem ziemskie zasady: musi być czysto i higienicznie. Zmywarka MEIKO zmywa z pełną mocą. Odkryj nasze
  profesjonalne zmywarki.

  Dowiedz się więcej...