Welcome to MEIKO.
Please select a country and click "confirm".
  The clean solution

  Zmywarki M-iQ w największym stopniu zapewniają możliwości zmywania w Galaxy Macau

  Oszczędności w zakresie zużycia energii, wody i detergentów zapewnione przez użycie zmywarek M-iQ wspierają starania w zakresie ekologii

  Galaxy Macau™ to efektowny azjatycki ośrodek w Makau oferujący sześć światowej klasy hoteli i ponad 120 restauracji i barów, w tym osiem restauracji, które otrzymały gwiazdki Michelin.

  Obiekty obejmują specjalne sklepy, tropikalne ogrody utrzymane w klimacie azjatyckim oraz fascynujący i rozległy, przeznaczony dla całych rodzin aquapark, w którym można znaleźć największy na świecie basen Skytop Wave Pool z plażą z białym piaskiem, zjeżdżalnie wodne, laguny plażowe, górską rzekę z progami, gejzery, wodospady oraz strefę stworzoną specjalnie dla dzieci.

  Zaangażowanie MEIKO China w Galaxy Macau było możliwe poprzez partnera dystrybucyjnego Chiming Engineering Co., Ltd, który przeprowadził projekt wymiany systemu zmywającego konkurencyjnej firmy w zmywalni stołówki personelu ośrodka Galaxy.

  Zmywarki MEIKO M-iQ w największym stopniu zapewniają możliwości zmywania. Zapewniają ogromną oszczędność energii i środków chemicznych w porównaniu do poprzedniej generacji zmywarek MEIKO, zużywając 33% mniej wody i detergentów niż poprzednie modele, zapewniając o 30% większą wydajność mycia dzięki wysokociśnieniowemu systemowi mycia.

  Co ważne dla ośrodka Galaxy Macau, oszczędności energii, wody i detergentów zapewnione przez użycie zmywarek M-iQ wspiera starania grupy Galaxy Entertainment w zakresie ekologii, która popiera program rządu Specjalnego Regionu Administracyjnego Makau o nazwie„Zapewnienie niskiej emisji węgla w Makau i tworzenie ekologicznej przestrzeni życiowej” i aktywnie wspiera oszczędzanie energii i zrównoważony rozwój.

  Lista zainstalowanych urządzeń wskazuje na wielką ilość użytych elementów.

  Głównymi pozycjami były:

  • Przenośnik do układania/czyszczenia tac
  • Zmywarka do tac BTA 240 + układarka tac
  • Układarka do tac
  • Urządzenie do automatycznego sortowania sztućców
  • Zmywarka M-iQ B-L54 V8 N02 P8
  • Zmywarka do garnków M-iQ B-M75 B N08 P8
  • Zmywarka do szkła M-iQ K-M54 V8 N04 P6
  • System utylizacji resztek jedzenia AZP 80, z przepłukiwaniem

  Wraz z rozbudową ośrodka Galaxy Macau z upływem lat wzrosło obciążenie pracą personelu zmywalni. MEIKO China oraz Chiming Engineering Co., Ltd współpracowały, aby idealnie dostosować zwiększoną wydajność zmywania do pierwotnego obszaru zmywania.

  Obejmowało to inteligentny projekt samej zmywalni, ale również pewne modyfikacje urządzeń, aby zapewnić dobre dopasowanie. Wprowadzone zmiany obejmowały zmianę położenia nóg zmywarki do tac BTA 240, aby uzyskać miejsce na odpływ podłogowy oraz modyfikację przepłukiwania resztek jedzenia dla systemu odwadniania AZP 80 w celu dostosowania do warunków na miejscu.

  System odwadniania AZP 80 zmniejsza objętość resztek jedzenia nawet o 80%, zmniejszając tym samym ilość procesów odbierania resztek i pracy koniecznej do przenoszenia resztek na miejscu.